Maturita 2021

Anonymní
16.9.20 20:39

Maturita 2021

Dobrý večer,

není tu mezi námi nějaký učitel? Byla jsem na prvním pokusu složení maturity letos na jaře, kdy jsme je měli bez slohů. Bohužel na nynější podzimní termín jsem se nepřihlašovala (těhotenství) a ráda bych vše dorazila v květnu 2021. Mám vše mimo jednoho DT. ALE zajímalo by mne jak to bude s testy? Mám čekat a připravovat se, že v květnu budu psát i oba slohy nebo ne a jen ten DT, který mi utekl?

Děkuji za ujasnění :kytka:
Hezký večer

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22780
16.9.20 20:41

No řekla bych, že to ještě nikdo neví. Ministr zásadně řeší problémy tak týden dva předem, až mu někdo řekl, že je něco nejasného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4431
16.9.20 20:47

Myslim, že fungování ohledně maturit je dost nejasné i pro učitele, protože Covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.20 20:47

@vokishka
snažila jsem se najít jak to je a nic právě nenašla :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
22780
16.9.20 20:53

@SAJ nevíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42871
16.9.20 21:04
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
6431
16.9.20 21:28
@Anonymní píše:
Dobrý večer,

není tu mezi námi nějaký učitel? Byla jsem na prvním pokusu složení maturity letos na jaře, kdy jsme je měli bez slohů. Bohužel na nynější podzimní termín jsem se nepřihlašovala (těhotenství) a ráda bych vše dorazila v květnu 2021. Mám vše mimo jednoho DT. ALE zajímalo by mne jak to bude s testy? Mám čekat a připravovat se, že v květnu budu psát i oba slohy nebo ne a jen ten DT, který mi utekl?

Děkuji za ujasnění :kytka:
Hezký večer

V květnu 2021 by měli uchazeči psát státní DT a také slohové práce, které už ale bude hodnotit škola.

Jak to budeš mít ty se stoprocentní jistotou nevím, ale tipuji, že pokud už máš vyčerpaný jeden pokus maturity, budeš pokračovat v režimu maturity 2020, takže pouze DT.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
6431
16.9.20 21:29
@matkabagristy píše:
Omluva, cucim na drat
https://www.slezgymopava.cz/…SGO-2021.pdf

V klidu, tohle už neplatí.

• Citovat
  • Zmínit