Medvědí česnek při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 12:02
Medvědi česnek při kojeni

Dnes jsem ráno posnidala velke množství pesta z medvědího česneku (česneku v nem bylo 50g, což je pomerne dost). Jsem totálne nachcipana, tece mi z oci, nosu, boli v krku…takže mi vylozene přišlo k chuti. Před chvilkou mi vlastni matka nasadila brouka do hlavy, že to asi nebude při kojeni to prave orechove. Koukala jsem na internet a vázne se při kojeni nedoporučuje. Co teď s tim? Kojily byste normalne dal a neřešily to, nebo byste mléko raději odstrikaly, připadne mam miminku podat preventivne alespoň espumisan, ať ho neboli bříško?

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12083 příspěvků 14.04.18 12:13

Vůbec to neřeš :) aspoň zjistíš jestli mas doma cíťu na bříško. Mým klukům to bylo jedno, jedla jsem vse

lamicina
Ukecaná baba ;) 2040 příspěvků 14.04.18 12:21

Moje děti hlavně jakékoliv „česnekové“ mléko odmítaly samy. Asi to z toho bylo cítit.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64516 příspěvků 3 inzeráty 14.04.18 12:21

Nesdělovala bych matce, co jsem zrovna jedla, tím zůstanu ušetřená rad, co by se jíst nemělo.

Lenka_Hal
Kelišová 6910 příspěvků 14.04.18 12:23

Normalne koj, v nejhorsim bude mrnouse bolet bricho…

rodinka4
Ukecaná baba ;) 1804 příspěvků 14.04.18 12:25

Niekedy ked citam na internete co vsetko sa nema v tehotenstve a kojeni jest, mam pocit ze by vsetky matky scipli hladom :mrgreen:
Dieta si urci co mu nevyhovuje a mozno budes mat take ako ja, tym bolo uplne jedno co jem. Hlavne ze je dost mlieka…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 12:27
@j.a.n.i1 píše:
Nesdělovala bych matce, co jsem zrovna jedla, tím zůstanu ušetřená rad, co by se jíst nemělo.

Normálně ji to nesdeluji. Ale přišla na návštěvu, ja se tím ladovala a jeste jsem se chtěla podělit. :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 12:30

Ok holky, je nakojeno, cesnekova příchuť vůbec nevadila. Ted uz jen dej se vule Boží.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >