Medvědí česnek při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  14.04.18 12:02
Medvědi česnek při kojeni

Dnes jsem ráno posnidala velke množství pesta z medvědího česneku (česneku v nem bylo 50g, což je pomerne dost). Jsem totálne nachcipana, tece mi z oci, nosu, boli v krku…takže mi vylozene přišlo k chuti. Před chvilkou mi vlastni matka nasadila brouka do hlavy, že to asi nebude při kojeni to prave orechove. Koukala jsem na internet a vázne se při kojeni nedoporučuje. Co teď s tim? Kojily byste normalne dal a neřešily to, nebo byste mléko raději odstrikaly, připadne mam miminku podat preventivne alespoň espumisan, ať ho neboli bříško?

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8803 příspěvků 14.04.18 12:13

Vůbec to neřeš :) aspoň zjistíš jestli mas doma cíťu na bříško. Mým klukům to bylo jedno, jedla jsem vse

lamicina
Ukecaná baba ;) 1784 příspěvků 14.04.18 12:21

Moje děti hlavně jakékoliv „česnekové“ mléko odmítaly samy. Asi to z toho bylo cítit.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61411 příspěvků 3 inzeráty 14.04.18 12:21

Nesdělovala bych matce, co jsem zrovna jedla, tím zůstanu ušetřená rad, co by se jíst nemělo.

Lenka_Hal
Závislačka 3990 příspěvků 14.04.18 12:23

Normalne koj, v nejhorsim bude mrnouse bolet bricho…

rodinka4
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 14.04.18 12:25

Niekedy ked citam na internete co vsetko sa nema v tehotenstve a kojeni jest, mam pocit ze by vsetky matky scipli hladom :mrgreen:
Dieta si urci co mu nevyhovuje a mozno budes mat take ako ja, tym bolo uplne jedno co jem. Hlavne ze je dost mlieka…

Anonymní  14.04.18 12:27
@j.a.n.i1 píše:
Nesdělovala bych matce, co jsem zrovna jedla, tím zůstanu ušetřená rad, co by se jíst nemělo.

Normálně ji to nesdeluji. Ale přišla na návštěvu, ja se tím ladovala a jeste jsem se chtěla podělit. :mrgreen:

Anonymní  14.04.18 12:30

Ok holky, je nakojeno, cesnekova příchuť vůbec nevadila. Ted uz jen dej se vule Boží.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Dekadentní podnik, kokain a honorář 2,5 mega: Sámer Issa ví, jak vytunit křest!

V životě se najdou události a chvíle, které asi nikdy nevymažete z paměti.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Reklama