Menstruace při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Laura77
Stálice 72 příspěvků 07.11.09 13:09
Menstruace při kojení

Ahoj holky.
Prosím o vaši radu, kdy má přijít správně menstruace po porodu? Plně kojím a tak jsem myslela, že menstruace přijde třeba až po půl roce či za rok, a přišla po 4 měsících. Je to správně nebo to je špatně? Malý ted hodně pláče a odmítá prs, což je asi tou menstruací, tak snad to přejde, mám strach, abych nemusela přestat kojit.
Díky moc.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
hopinka
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 07.11.09 13:30

Ahoj Lauro,
mě se menstruace vrátila 2 měsíce po porodu. Není to prý nic neobvyklého, jen je škoda, že si toho „volna“ nemůžeš užít déle. Jinak chuť mléka se při m. trochu mění, ale prckové si na to časem zvyknout. Hlavně kojo nevzdávej.
Hodně štěstíčka a zdravíčka, pa

Eemii
Neúnavná pisatelka 17073 příspěvků 07.11.09 13:42

Ahoj,
je to individualni,nekdo nemenstruuje rok,nekdo dva mesice..dost to ovlivnuje cetnost kojeni.Mala by si mela zvyknot,drzim palce

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 07.11.09 13:55

Ahoj špatně to určitě není, ms může přijít kdykoliv po šestinedělí, takže 4 měsíce po porodu neobvyklé není.
S tím kojo to nevzdávej, ona jak přejde ms zase bude líp :wink:
Mysláím, že ani plné kojení to moc neovlivňuje, prostě je to u každýho jinak :-)

Betty03
Závislačka 3781 příspěvků 07.11.09 13:55

ahoj, mně přišla po Matym po 7 měs., u holek skoro v jejich roce, ale ani jednou to kojení nezrušilo. U holek jsem v to skoro doufala, že jsem chtěla pomalu odstavovat a nic. :think: Neboj, určitě si mimčo zvykne, nakonec menstruace za pár dní pomine a mlíčko bude, jaké bylo. :wink:

Laura77
Stálice 72 příspěvků 07.11.09 13:57

Holky děkuju. Neznamená to teda, že automaticky přijdu tou menstruací o mlíko. Snad se to srovná a malej bude papat v pohodě.

Jana206
Nadpozemská drbna 26566 příspěvků 07.11.09 14:07

Ahoj.Mám 2 děti.Po prvním porodu mi menstruace přišla po půl roce.Na množství ani chuti mléka se to neprojevilo.Malý pil jako obvykle a neplakal.

Po druhém porodu přišla menstruace po 5 měsících,taky se to nijak neprojevilo.

To,co popisuješ,jsem ale četla v různých letáčkách i na internetu.Po pár dnech by to mělo přejít.

Mava
Generální žvanilka 24839 příspěvků 07.11.09 16:07

Mě přišla MS po 7 měsících a Linda to ani nezaznamenala.

U Liborka mi přišla dřív, někdy po 5 měsících a první MS první dva dny moc pít nechtěl. Ale já mu nic jiného nedala, tak ho hlad asi donutil.

Kakika
Neúnavná pisatelka 15022 příspěvků 07.11.09 17:50

tak já měla ms hned den po ukončeném šestinedělí. A to rovnou jako bych ani nebyla těhotná a rodila. Mladej se vztekal a pít nechtěl, naštěstí to trvalo jen 4 dny. Pak byla další, mnohem slabší o měsíc později, to se taky ty 4 dny vtekal. Od té doby beru Azalii, teď se mi dostavila další slaboučká, ale naštěstí si toho asi prcek tentokrát ani nevšiml. Kojím pořád plně, takže to chce klid, nejvíc se mi vždycky napil v noci, kdy mu bylo asi jedno co pije, hlavně že to teče. Za pár dní budeš zase kojit jako před tím.

jitule_b
Extra třída :D 11724 příspěvků 07.11.09 19:33

Ahoj,
MS jsem dostala asi měsíc po šestinedělí. Na kojení se to neprojevilo, plně jsem kojila do 6 měsíců a kojím do teď. Malá je trochu závislák :-)

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 07.11.09 23:09

Malé bude za měsíc rok a půl a menstruovala jsem dvakrát. Poprvé to bylo po 4 měsících po porodu a pak zas až za rok :) malé MS vůbec nevadila. Kojila jsem plně do 6M, teď už „jen“ ráno a večer. Je to paráda mít MS jen 2× během dvou let! Tak třeba to budeš mít stejné :pankac:

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 08.11.09 01:16
lulje píše:
Malé bude za měsíc rok a půl a menstruovala jsem dvakrát. Poprvé to bylo po 4 měsících po porodu a pak zas až za rok :) malé MS vůbec nevadila. Kojila jsem plně do 6M, teď už „jen“ ráno a večer. Je to paráda mít MS jen 2× během dvou let! Tak třeba to budeš mít stejné :pankac:

Být bez MS zní skoro jako sen, jen si říkám jestli bych pak každý měsíc nevyšilovala s těhu testem, ale to jen tak OT :lol: pro zajímavost :mavam:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 09.11.09 21:11
quinny píše:
lulje píše:
Malé bude za měsíc rok a půl a menstruovala jsem dvakrát. Poprvé to bylo po 4 měsících po porodu a pak zas až za rok :) malé MS vůbec nevadila. Kojila jsem plně do 6M, teď už „jen“ ráno a večer. Je to paráda mít MS jen 2× během dvou let! Tak třeba to budeš mít stejné :pankac:
Být bez MS zní skoro jako sen, jen si říkám jestli bych pak každý měsíc nevyšilovala s těhu testem, ale to jen tak OT :lol: pro zajímavost :mavam:

Od chlapa jsem musela prchnout, takže žiju v celibátu, na což jsem si nečekaně rychle zvykla a je po problémech s vyšilováním kolem těhu testů ;) Parádička paráda :dance:

Gabriela27
Kecalka 112 příspěvků 16.11.09 17:09

Tak ja som dostala ms po 6.týžňoch potom nič pól roka a teraz to už mám normálne kojím ďalej a do toho ešte aj aerobick, malej fakt nevadí nič!!
Držím palečky pa :wink:

CokeLady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.12 13:10

Čauky :mavam:

prosím o radu - dnes jsem asi začala menstruovat :roll: (přesně 7 týdnů po porodu). Po porodu jsem krvácela a špinila jen 4 týdny, takže si myslím že toto nemá s šestinedělím už nic společného. Je to možná tím, že v noci mám kojící pauzu i 8 hodin.Odsta­vilo se některé z Vás miminko kvůli menstruaci? A v kolika měsících. Já fakt kvůli tomu nechci v 7 týdnech přestat kojit :zed: :zed: BOŽE! :pocitac:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >