Menstruace/špinění po revizi

25
8.3.07 21:11

Menstruace/spineni po revizi

Ahoj holky,

chtela jsem poprosit o radu.

Jsem prave 6. tyden po revizi /zamlkle tehu v 8tt. , zjisteno 13tt./.
Po zakroku jsem krvacelo pouze prvni den , pak uz vubec.
4. tyden jsem 2-3 dny trochu spinila, 5. tyden jsem dostala menstruaci /prvni 2 dny slabe krvaceni, dalsi 2 dny silne krvaceni, pak 2 dny slabe krvaceni a konec/.

Dva dny po skonceni menstruace /dnes rano / vstala a zacalo ze me tect /myslela jsem,ze je to vytok , ale byla to krev, hodne husta/. Pak jsem cely den trochu krvacela a ted uz zase vubec nic.

Je to normalni, mate taky takovou zkusenost? Rikam si,ze kdyz jsem stale v sestinedeli, tak asi na to me telo „narok“ ma, ale presto.
Nebo jit na kontrolu?

Nic me neboli, vse se zda jinak v poradku.

Moc diky
Lucys

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11779
8.3.07 21:39

Ahoj já teda po potratu (14tt) jsem nekrvácela vůbec a dostala jsem pak jen MS.
Ale myslim, že to je normální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9217
8.3.07 21:43

Lucys, je mi veľmi ľúto, že aj ty máš za sebou smutnú skúsenosť.
Ale to tvoje krvácanie je nejaké zvláštne. možno to fakt nič nie je, ale pre istotu skoč k dr., aby si bola zdravá ako rybička a aby sa čo najskôr mohol k Tebe nasťahovať mimísek.
Držím Ti palce, aby si to všetko zvládla a uvidíš, že znova prídu krásne chvíle. Príkladom je tu v tomto fóre viac už mamičiek. Stačí nakuknúť na Život po potrate a tam nájdeš kopec už šťastných tehuliek :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9217
8.3.07 21:44

Majduško, tak takto vyzerá tvoje študovanie ? :lol: :lol: :lol: a ja som už mala spať :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11779
8.3.07 21:45
zulok píše:
Majduško, tak takto vyzerá tvoje študovanie ? :lol: :lol: :lol: a ja som už mala spať :lol:

no nijako nejak s tim nemůžu hnout, eseje pitomý :D :D :D

No a jak to že ty nespíš???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9217
8.3.07 21:47

Aj ja som vždy robila všetko možné okrem učenia… Nejak ma prešlo spanie, zjedla som kopec somarín a chytila som druhý dych :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11779
8.3.07 21:51

Já se zatím nepotřebuji učit, jen psát a bohužel delám vše jiné než píšu, tj, surfuji po netu :D

Já čekám na manžu........upekla jsem mu perník

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9217
8.3.07 21:55

poď na ŽPP :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11779
8.3.07 21:56

Jdu zcela tu měníme téma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
194
8.3.07 22:15

Ahoj Lucys2

já jsem potratila 2× a pokaždé jsem měla problémy s krvácením. Pro jistotu jsem zašla k dr. na kontrolu. Po první revizi mi na:,–(il antibiotika ( počínající zánět dělohy ) a po druhé revizi jsem musela jít na druhou revizi, neb tam „něco“ ještě zůstalo :cry: . Nic za to nedáš, když za dr. zajdeš, takové nepravidelné krvácení není normální, aspoň podle mě......

Bibinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
9.3.07 10:05

Ahoj Bibinko,

tak to jsi me nepotesila.

Dnes uz je zase vse v poradku. Tak asi pockam, jak se to bude vyvijet a kdyz tak po vikendu zajdu. Je ale divne, ze az do menstruace /tj. prvnich 5 tydnu/ bylo vse v poradku, tak si zase rikam, ze kdybych mela mit zanet ci neco jineho, tak by se to snad projevilo uz drive ??

L.

Holky, jak to probihalo u vas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
9.3.07 10:14

ahoj, tak já jsem po revizi v 10tt, první den mírně špinila, pak nic a první MS se dostavila až po 43 dnech, pak se intervaly zkracovaly a dostala jsem se na 32 dní cyklus. Takže si myslím, že by ses doktorka měla alespoň telefonicky zeptat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
9.3.07 22:21

Asi to bude nejlepsi reseni. Zavolam v po dr. , uvidim, co mi na to rekne.

Pa holky a diky moc

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9585
27.10.11 07:43

Ahoj potřebovala bych poradit jsem 5 týdnů po revizi a místo ms, mi přišlo jen takové špinění, které trvalo tak dlouho jako mi vždy trvala ms, je to normální nebo budu muset k dr. pro vyvolávačku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3106
28.10.11 18:00

To mě strašně těžké říct :nevim: …Velmi pravděpodobné bude, že ti po potratu ještě nedorostla sliznice a proto nekrvácíš, možná se ti ms ještě rozjede. Já slíbila skoro cely měsíc (střídavě) a ms jsem mela naopak hodně silnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama