Měsíční miminko furt prdí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 14:34
Měsíční mimco furt prdí

Dobrý den, potřebuji poradit.Mam první mimčo, je mu měsíc a pořád prdí, nikde jsem nedocetla, jestli když prdí je to správně nebo špatně? Většinou jen prdí ale strašně zapáchá ale občas u toho také pláče a kroutí se. Dávám mu kapičky bio gaiu a vitamín D od jassona. Prosim ještě o jednu radu. a ta zní kapičky baby callm jsou na to aby přestal prdět nebo aby se vyprdel? Vím, že to jsou otázky jak od male holky ale nemám se koho zeptat a doktorka má dovolenou.(plně kojim) děkuji za rady ;)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 14:37

Ahoj, nam pomohl espumissan a vibracni lehatko :) krasne mu to uvolnilo brisko a to jsme se taky prdikama natrapili. Rozjizdi se traveni, je to normalni. Vetsinou se to do 3 mesicu zlepsi :hug:

Uživatel je onlineDžejn295
Povídálka 17 příspěvků 09.09.19 14:37

Baby calm je prave na vyprdeni a to, ze prdi je dobre. Kaka normalne?

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 09.09.19 14:38

Prdeni je v pořádku. Kdyby neprdelo, budou ho plyny v břiše tlačit. Kroutí se proto, že v leze se prdi blbě :-) A baby calm podle mě snižují množství plynů v bříšku. Ale jistá si nejsem.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 09.09.19 14:41

Jestli máš pocit, že prdí až moc, můžeš zapřemýšlet, jestli nejíš moc nadýmavých jídel. Ale jestli je v pohodě a kroutí se u toho jen výjimečně, tak bych to nějak nehrotila. :)

nototo
Stálice 68 příspěvků 09.09.19 14:45

Buď ráda! Horší je, když neprdí a pláče, protože to nejde ven :palec:

Miraklo
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 09.09.19 14:55

Moje malá prděla jako miminko jak ďas a i se u toho vždycky kroutila a ty zvuky co vyluzovala :lol: je dobře, že prdí, alespoň to jde ven, kdyby nešlo, to by bylo blbý. Dcerka teda prděla hooodně dlouho a často střílí i teď ve skoro třech letech :lol:

nototo
Stálice 68 příspěvků 09.09.19 17:17

Jinak pokud prdí žádný kapky bych zbytečně nedávala, ty jsou na to když prdy neodcházejí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 18:41

Moc děkuji za rady. Jeste se chci zeptat to, že smrdí když si prdne( hodně :D ) je také normální? Nebo záleží co jim? Ještě se mi nestalo, že by si prdnul a nesmrdel jak… :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 21:58
@Anonymní píše:
Moc děkuji za rady. Jeste se chci zeptat to, že smrdí když si prdne( hodně :D ) je také normální? Nebo záleží co jim? Ještě se mi nestalo, že by si prdnul a nesmrdel jak… :?

Je :) syn strasne smrdel i jako miminko :mrgreen: jak pri kakani tak pri prdeni :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama