Milenky sem nová diskuze

Napsat příspěvek
Velikost písma:
24814
14.6.26 15:59

Zdá se, že diskuse odbočila od tématu k osobním a vulgárním komentářům. Pokud se chceme posunout dál, bylo by lepší se zaměřit na dane tema, a nechat osobní útoky být.“
Stává se tu z toho spíš výměna slov než diskuse. Osobní útoky a vulgární jazyk nepomáhají, unavuji. Můžeme se raději vrátit k tématu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37715
14.6.26 16:04
@Úhel píše: Více

Na Zuzany mám slabost. 8) Tedy na jednu.
Ale počítám, že Ty moje kámoška asi nebudeš. :think:
aneb:
„To není Ono.
John Lennon.“
:)

Příspěvek upraven 14.06.26 v 16:18

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37715
14.6.26 16:10
@Luxusnixicht píše: Více

Ne.
Soňa je odvozeno od Σoφía - sofia = řecky moudrost.
Odtud třeba sofistikovaný… 8)
A to je minimálně o nějakých 1500 let dřív.

Příspěvek upraven 14.06.26 v 16:22

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3210
14.6.26 16:11
@Andelskej_Satan píše: Více

Mně jsou tvoje soudy u pr.dele. To, že jsem prostituovala, po tom je ti kulový a mohu si psát, co chci, přestaň se do mě neustále s. át, ublížená atrapo na chlapa. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1316
14.6.26 16:16

@Luxusnixicht
Jak je dneska?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3210
14.6.26 16:18
@Adull píše: Více
:mrgreen: :pankac: Jo, od tebe to fakt sedí, vůbec nerozumíš psanému textu, nebereš v potaz kontext, když někdo něco napíše o tobě, tak ty napíšeš, že to píše o sobě, jsi celá taková pomalá, zabržděná, málo chápavá. To si nemyslím, že úplně pramení z tvojí sexuální vyprahlosti, je to o tom, že ti to prostě moc nemyslí.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8709
14.6.26 16:20
@Luxusnixicht píše: Více

Takže ty máš právo psát svuj názor a já když se tě zeptám proč by na tebe měla asi tak Mango žárlit(a napsalas to, né, že ne),tak rozpoutáš tenhle Armagedon :think:

Takže ano piš si co chceš…klidně vypisuj o mě, že jsem…pomalá, blbá, zamindrákovaná, stará bába. já žiju reálny život, takže tohle je mi zcela fuk…protože vím, že to tak není..a na druhou stranu já si budu psát též co uznám za vhodné…a tim bych debatu s tebou na tohle téma ukončila…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6581
14.6.26 16:20
@Klopotkova píše: Více

Mno, kdyz bych te parafrazoval, tak ja si muzu psat co chci…pokracuj, bavis:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8709
14.6.26 16:22
@Klopotkova píše: Více

Woe ty mě dneska bavíš 👍 😂

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Velryba černá
14.6.26 16:22
@stock píše: Více

Původní téma je natolik na okraji, že nemá smysl se k němu vracet. :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
24814
14.6.26 16:22
@M_Vladim píše: Více

A koren slova filosofie :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8709
14.6.26 16:23
@Andelskej_Satan píše: Více

Viď?..dneska je vtipná :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37715
14.6.26 16:23

@stock milovník moudrostí. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8709
14.6.26 16:24
@stock píše: Více

Tak nám o svém mileneckém poměru něco napiš :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3210
14.6.26 16:25
@jege píše: Více
:mrgreen: Nic o mně nevíš a troufáš si tvrdit, že o mě nikdo nemá zájem. To tvrdíš ty, sexuální loudil, ze kterého je tady hotová jen seniorka, neukojená paní, která není moc chytrá a pomalu jí to myslí. O tom, že jsem prostituovala tady neustále píšeš, nejsi jediný, komu to leží v žaludku, daleko lepší uspokojit x mužů, vydělat si sexem nadstandardní peníze, než se družit v Rusku, mít s tou zemí jak pracovní, tak osobní vazby :poblion:.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová