Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Zdá se, že diskuse odbočila od tématu k osobním a vulgárním komentářům. Pokud se chceme posunout dál, bylo by lepší se zaměřit na dane tema, a nechat osobní útoky být.“
Stává se tu z toho spíš výměna slov než diskuse. Osobní útoky a vulgární jazyk nepomáhají, unavuji. Můžeme se raději vrátit k tématu?
@Úhel píše: Více
Na Zuzany mám slabost.
Tedy na jednu.
Ale počítám, že Ty moje kámoška asi nebudeš. ![]()
aneb:
„To není Ono.
John Lennon.“
![]()
Příspěvek upraven 14.06.26 v 16:18
@Luxusnixicht píše: Více
Ne.
Soňa je odvozeno od Σoφía - sofia = řecky moudrost.
Odtud třeba sofistikovaný… ![]()
A to je minimálně o nějakých 1500 let dřív.
Příspěvek upraven 14.06.26 v 16:22
@Andelskej_Satan píše: Více
Mně jsou tvoje soudy u pr.dele. To, že jsem prostituovala, po tom je ti kulový a mohu si psát, co chci, přestaň se do mě neustále s. át, ublížená atrapo na chlapa. ![]()
@Adull píše: Více
@Luxusnixicht píše: Více
Takže ty máš právo psát svuj názor a já když se tě zeptám proč by na tebe měla asi tak Mango žárlit(a napsalas to, né, že ne),tak rozpoutáš tenhle Armagedon ![]()
Takže ano piš si co chceš…klidně vypisuj o mě, že jsem…pomalá, blbá, zamindrákovaná, stará bába. já žiju reálny život, takže tohle je mi zcela fuk…protože vím, že to tak není..a na druhou stranu já si budu psát též co uznám za vhodné…a tim bych debatu s tebou na tohle téma ukončila…
@Klopotkova píše: Více
Mno, kdyz bych te parafrazoval, tak ja si muzu psat co chci…pokracuj, bavis:)
@stock píše: Více
Původní téma je natolik na okraji, že nemá smysl se k němu vracet. ![]()
@stock píše: Více
Tak nám o svém mileneckém poměru něco napiš ![]()
@jege píše: Více