Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@jege píše: Více
Rozdíl mezi Vámi je, že ty sis kamarády, kolegy vybíral tudíž víš co to bylo za lidi…jí kdyby se do fronty postavil Putin, tak by mu dala a kdo vi komu ještě a teď tu bude moralizovat
.
Nesnáším tyhle primitivy, co soudí lidi podle národnosti…každý národ má dobre a špatné lidi…ať už Helmuti, Ukrajinci nebo Rusové. A co si budeme po válce se někteří Češi taky neukázali jako vrchol charakternosti…
A. mimochodem od Klopoty taky nepřišlo nikdy nic dobrého…
@M_Vladim píše: Více
A někomu tato charakterová vada neni vlastní a míjí ho.
![]()
@Luxusnixicht píše: Více
Ne každý kdo se svěřuje..ale každý kdo se svěřuje o každém prdu a každému kdo jde okolo…čti co píšu…
@Adull píše: Více
Vsak si pis, co chces, ja nejsem Jege, abych ti neco zakazovala
![]()
Jinak uz nevim presne, jak to bylo…nechce se mi to hledat…ale tohle asi nebylo to, co me rozohnilo nejvic…vim, ze jsi pak psala neco ironicky ve smyslu, ze to je jasne, ze mi vsichni prece zavidite, ze jsem nejkrasnejsi a nejchytrejsi…coz myslim nebylo nutne. Jinak co se Mango tyce, asi holt zarli, ze tu o mne par lidi, i muzu napsalo, ze jsem hezka…proto ty opakovene komenty - ze byt hezka nestaci a ze se Helmutum nedivi…pritom ja tu nikdy svuj vzhled nekomentovala, ani jinak nevyzdvihovala…a co pisi ostatni, to ja prece neovlivnim. A zrovna zarleni na vzhled, mi prijde hloupe, protoze 100 lidi, 100 chuti…nikdo se nelibi kazdemu.
@Luxusnixicht přiznám se, že nechápu to spojení „žarlit na vzhled“ Do teď jsem si myslela, že žarlit lze pouze na partnera v souvislosti se vztahem. ![]()
Co přesně tedy podle tebe znamená to žárlení na tvůj vzhled? ![]()
@Centropen píše: Více
Zitra
Pres vikend se mi nechtelo…nebylo ani moc casu a stejne by byl asi s tou svou…vikendy jsou tabu ![]()
@zmrzlik píše: Více
Kašlat pro mě není problém, to dělám furt. Stačí extrasystola a…
![]()
@Centropen píše: Více
Tak zarlit se da na leccos
A mozna ze lepsi slovo je - zavidet…ale vyjde to na stejno. Nekdo zavidi uspechy u opacneho pohlavi, jiny uspechy ve sportu/praci, jiny zase figuru, dalsi vlasy…proc by to neslo?
Ja taky leccos zavidim, klidne to priznam
Ale vetsinou v dobrem a zaroven to dotycnemu i preju…treba, ze je nekdo na dovolene a ja musim pracovat
To zavidim nejvic
A Tess jeji dlouhe nohy
![]()
@Luxusnixicht píše: Více
Jo, takže závist. To smysl dava. Ale ne žárlivost. Takhle už tomu rozumím.
Díky Bohu netrpím ani jednou touhle vlastností, proto se na to ptám.
@Luxusnixicht píše: Více
Lidi jsou schopní závidět vážně i úplné kraviny, kdo je nemocný závidí zdraví, kdo je starý, závidí mládí (všimni si, jak často třeba tohle tady zaznívá, ty poznámky na věk), kdo je rozvedený závidí šťastným párům, kdo je hloupý, závidí inteligenci, kdo je chudší, závidí peníze…. Ty urážky vycházejí z jejich slabých míst, snaží se zasáhnout tam, kde oni myslí, že to bude bolet, aby ten druhej trpěl, nic jiného to není. Hulvátství některých žen nezná dno, jsou horší než muži, obzvlášť když se vytočí a nemá cenu tomu věnovat pozornost. Nikdo normální nemá potřebu útočit na člověka, který si prochází rozchodem. Ty poznámky mají cíleně ranit, nevypovídají o realitě, takovou pisatelku je potřeba politovat, protože to má asi doma těžký a je patrně frustrovaná, když si potřebuje léčit komplexy na lidech, kteří jsou v blbém období. Vidíš to tady furt i v jiných vláknech, přijdeš si pro radu a názor a dostaneš mraky hejtů… nenech to na sebe působit, děláš jim tím radost a to si tyhle lidi fakt nezaslouží ![]()
@Anonymní píše: VíceŘekla ta, co Sonarce před časem nadala do krys.
@Centropen píše: Více
Mne zarlivost prijde podobna zavisti…ja jsem zarliva
Ale spis ve vztahu…a asi bych se nikdy neznemoznila tim, ze bych nejake zene napsala to, co Mango…zvlast v obdobi, kdy vim, ze dotycne neni zrovna do smichu a leci si bolave srdce. Prijde mi hrozne, jak ji chybi empatie…i kdyz si myslim, ze za to z casti taky nemuze…psala tu opakovane, jak ji matka vzdycky shazovala a rikala zle veci, jak je k nicemu a ze ji nikdo nebude chtit a tak…takze to z casti asi chapu, ze tohle ma v sobe. Jenze temer kazdy mame nejake trauma, se kterym se musime holt vyrovnat. Kopat kvuli tomu do druhych, neni reseni.