Milenky sem nová diskuze

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4501
14.6.26 16:49
@jege píše: Více
:dance: :jazyk: To vypadá pěkně. :* Tam mě vezmeš? :*
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4501
14.6.26 16:53
@M_Vladim píše: Více

Tož vezmu, no. :mrgreen: A vyřiď těm svým Japoncom, že mají čumět na památky a ne na labutě :mrgreen: :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4501
14.6.26 16:54
@marin píše: Více
:palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3210
14.6.26 16:59
@Andelskej_Satan píše: Více

Prosím? Co si to dovoluješ. Nikdy jsem se Vlastě nesmála. Miluju ji. Pouze jsem konstatovala, že má visící prsa, protože je má velká. Každá velká prsa trochu visí, ale tomu ty rozumíš jak koza petrželi a vůbec mě to u atrapy na chlapa nepřekvapuje.
Prsa má krásná, velká, byť visící.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107064
14.6.26 17:01
@stock píše: Více

Já myslela, že si se chtěla vrátit k tématu a ten je milenecke vztahy a vše kolem.
Jaké téma si tedy měla a mysli?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6595
14.6.26 17:03
@Klopotkova píše: Více

No ty hlavne nerozumis psanemu textu:) Klopotko=tvuj urozeny manza:) uz si ty sve infantilni fake pribehy moc nepamatujes, chapu:) da to fusku udrzovat linku:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8722
14.6.26 17:03
@stock píše: Více

Neznáš název diskuze, do které už jak dlouho přispíváš? :think:

Příspěvek upraven 14.06.26 v 17:03

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15694
14.6.26 17:03
@Monicka36 píše: Více

Myslis ohledne Helmuta? Nebo ohledne oslavy? :lol: Po oslave cajk, mela jsem jen spankovy deficit, neb jsem od patku odpoledne do vcerejsi pulnoci spala jen hodinu… :lol: Ale dnes jsem to dohnala ;) A co se Helmuta tyce, tak asi porad stejne…cekam, co bude/nebude…mam na nej vztek a obcas je mi smutno…ale rikam si, ze on ztratil vic…to me utesuje…ale zase aby to neznelo jako samochvala :lol: To se tu nesmi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6595
14.6.26 17:05
@Luxusnixicht píše: Více

Potrebujes noveho Martina, tentokrat toho spravneho:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3210
14.6.26 17:08
@Andelskej_Satan píše: Více

Já psanému textu narozdíl od některých rozumím velmi dobře. Klopotka/o se tady běžně říká přímo mně. Opět jsi předvedl, jak lžeš a jak jsi podlý. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3210
14.6.26 17:09

@Luxusnixicht Marťas se neozval?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.6.26 17:10
@Andelskej_Satan píše: Více

Spíš pořádného hřebce…

  • Citovat
  • Upravit
15694
14.6.26 17:10
@stock píše: Více

K tematu bohuzel nikdo psat nechce…a ja uz nemam psat o cem, neb me oba moji uzasni milenci, pro mou nedostatecnost ve vsech smerech, opustili :,( :jazyk: :mrgreen: Mango to rozlouskla :jazyk: Preci jen je to chytra hlava.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6595
14.6.26 17:22
@Klopotkova píše: Více

Ja klopotkovi rikam klopotko, smir se s tim, atrapo zeny:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15694
14.6.26 17:22
@Klopotkova píše: Více

Ne… :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová