Mimi v šátku - nelíbí se mu kapsa!

45
9.10.06 16:36

Mimi v šátku - nelíbí se mu kapsa!

Krásné odpoledne,
chci se zeptat maminek, které zavazují mimi do šátku - našemu miminku se nelíbí v kapse. Jsou mu necelé 3 měsíce. Doteď jsem ho nosila v kolíbce (babyvaku) a abych mohla něco dělat, pořídila jsem si šátek. Zkoušela jsem jako první samozřejmě kolébku, pak kapsu. Ale v ní se mu nelíbí. Jen co ho do ní dám, začne se ošívat a hlavičkou se bouchá o mé rameno (dělá takový ten pohyb dopředu dozadu jako by mu padala hlavička) Dělám snad něco špatně? Myslím, že techniku vázání mám v pořádku (snad). Myslím si, že není moc velký, aby si nezvyknul v šátku. Líbí se mu ale pohled před sebe, takže teď ho nosím. Neznáte nějaký jiný jednoduchý úvaz pro jeho věk, kde by hezky viděl ven?
Díky,
Mydlinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
9.10.06 17:11

Ahoj, v satku se nema nosit oblicejikem dopredu a naseho zvedavce uklidnil klokanek. Ale musi byt hodne pevny. 3mesicni miminko jeste neudrzi zadicka, ale je hrooozne aktivni a tohle nasi berusku uklidnilo. Od 6-ti mesicu nosime v krizi, protoze ji porad vytahuju a davam zpatky a taky v nem jde uspat a pak rozvazat aby se nevzbudila :-)

• Nahlásit
  • Citovat
174
9.10.06 17:16

Ahoj,
nasmu synovi sa vo zvislej polohe zacalo pacit az v cca 5 mesiacoch, dovtedy sme kolibkovali.
Skvela galeria najrozmanitejsich uvazov (s podrobnymi navodmi v cestine) je na

www.vbavlnce.cz

Skus sa s tym pohrat! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
9.10.06 17:18

Este doplnam, ze tie uvazy su konkretne tu:

http://www.vbavlnce.cz/index.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1935
10.10.06 04:49

Mydlinko ja mam mesicni miminko a tomu se libi cumakovat ven. Nosim ho v uvazu kriz s kapsou. Malej v tom vypada jako klokani mladatko. Fotku muzes videt tady https://www.emimino.cz/modules.php?…

tak snad ti to pomuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.10.06 16:39

Díky všem, budeme zkoušet různé varianty. a ještě malý dotaz: proč by se dítě nemělo nosit obličejem ven?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
13.10.06 20:51

Obličejem ven by se mimčo nemělo nosit, protože se nemá o co opřít zádíčky. Naopak ho prsa odstrkují a křiví. Jinak my jsme nosili stejně jako Lidunka25, ještě někdy i teď (malé je 6,5 měs.) a je to super. Klasická kolíbka mi nepřišla praktická na práci, šátek mi sjížděl z ramene a navíc není dobře vidět ven.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama