Poradna duly
Jana Čurdová
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
Tak kojo jsem dostala jako darek od pojistovny.ale ja mam mlika az az tsk zatim jsem nezkusila. fenikl jsem pila ale malymu naopak pritizil, nevim proc ale mel opacnej efekt.tak zatim mame jen espumisan a nekdy lepsi nekdy horsi…
@1Petra1 ahoj ja jsem sice v porodce ale espumisan nepouuzivam ja mam babycalm
@Vrtul
vyzkousela jsem jich spoustu, leroos hnusnej, vse z lekarny i z DM hnusny…
zachutnal mi od Grešíka „laktační“. chutove opravdu vyborny. kupuju v zelene lekarne.
Ahoj jmenuji se Filípek narodil jsem se 4.12.2013 v 00:01 s mirami 1680g a 42cm v inkubatoru jsem byl 8 dnu a nyni mam 2104g a 45cm a jsen šílený dudlíkátor kdyz nemam dudlika ta řvu
Ahoj já jsem Pájinka narodila jsem se 4.12.2013 v 00:02 s mirami 1678g a 41cm v inkubatoru jsem byla 9 dnu a nyni mam 2053g a 43cm ale nejsem křikloun jako bráška
@1Petra1 ano je vyborny jdyz byl muj syn maly tak espumisan nepomahal drive stal 200,– kc ale ted do 150,– kc koupis
Tak už nás prdíky dohonily taky
Piju kojící i fenyklový čaj, namasírovali jsme bříško Pupíkem a stejně se mrňous pořád kroutil a plakal
K doktorce jdeme až za týden, tak asi zkusím koupit espumisan bez konzultace, když si ho tu většina z vás chválí.
Jinak ty kojící čaje mám tři různý a chutnají mi všechny ![]()
Jinak malej mi vcera od 8 do 10 porad brecel, smudlik malej a ja nevim proc, jestli byl nedojedenej nebo ne, ale to se mi nezda, vcera jsem dokrmovala odsatym MM, je pravda prvne me tu lahev pekne bojkotoval, tak jsem mu vysvetlila, ze stala petikilo at kouka pit
prisel na to castecne, ale ani nedopil co tam bylo (30ml) tak nevim. no nastesti pak spal od 10 do 2, ale pak byl zas co hodka a pul vzhuru raubir jeden ![]()
dneska si ho muz vzal ven na prochajdu a ja uklidila, parada. mam vse hotove zase na par dni ![]()
Tak u nas se nespi a nespi. pres den jo, ale v noci neee. chjo. do rana daleko! kdybych si tak pres den mohla zdrimnout, ale pondeli, muz jde do prace… takze prd.
Ahojda pri pondelku ![]()
holky vcera vecer se zacal Filípek u kojeni vzpouzet, vztekat, tahat za bradavky a poustet se a nasledne hledat(vztekle
) prso. takze jsem ho v 9 po tomhle boji nakojila, z obou kozenek a do pul 11 rval, to jsem ho zas napojila na zdroj, neco vycucnul a usnul, predpokladam, ze vycerpanim a ve dve ten samy prubeh
usnul az v 5, pak se zase vzbudil v pul 7 a pak se vzbudil ve ctvrt na 9 a ted to vypada ze spi, ale taky mi to dalo ho uspat
mam pocit, ze ma hlad. je me ho tak lito kdyz place a ja nevim co chce. no jinak po tech vztekacich krmenich mam bradavky zase bolave jako prase. Dokonce jsem v noci mela tendence jit mu udelat nutrilon at se nazuchne a spi
ale neudelala. protrapili jsme se spolecne az do bileho rana.
dneska odpoledne jdeme na prevazeni, jsem zvedava.
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat