Kopie Miminka narozená kolem 1. adventní neděle 2013

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
3347
14.12.13 21:49

@budi @Lzucis ja po nich strasne prdim :oops: @budi jakej je ten oblibeny?

  • načítám...
587
14.12.13 22:20

Tak kojo jsem dostala jako darek od pojistovny.ale ja mam mlika az az tsk zatim jsem nezkusila. fenikl jsem pila ale malymu naopak pritizil, nevim proc ale mel opacnej efekt.tak zatim mame jen espumisan a nekdy lepsi nekdy horsi…

  • načítám...
Micka13
15.12.13 06:30

@1Petra1 ahoj ja jsem sice v porodce ale espumisan nepouuzivam ja mam babycalm

  • Upravit
4099
15.12.13 10:25

@Vrtul
vyzkousela jsem jich spoustu, leroos hnusnej, vse z lekarny i z DM hnusny…
zachutnal mi od Grešíka „laktační“. chutove opravdu vyborny. kupuju v zelene lekarne.

  • načítám...
Micka13
15.12.13 10:29

Ahoj jmenuji se Filípek narodil jsem se 4.12.2013 v 00:01 s mirami 1680g a 42cm v inkubatoru jsem byl 8 dnu a nyni mam 2104g a 45cm a jsen šílený dudlíkátor kdyz nemam dudlika ta řvu

  • Upravit
Micka13
15.12.13 10:32

Ahoj já jsem Pájinka narodila jsem se 4.12.2013 v 00:02 s mirami 1678g a 41cm v inkubatoru jsem byla 9 dnu a nyni mam 2053g a 43cm ale nejsem křikloun jako bráška

  • Upravit
587
15.12.13 12:28

@1Petra1 ahoj ja jsem sice v

@Micka13 a ten je dobrej? kolik stoji?
  • načítám...
Micka13
15.12.13 12:38

@1Petra1 ano je vyborny jdyz byl muj syn maly tak espumisan nepomahal drive stal 200,– kc ale ted do 150,– kc koupis

  • Upravit
1537
15.12.13 12:43

Tak už nás prdíky dohonily taky :( Piju kojící i fenyklový čaj, namasírovali jsme bříško Pupíkem a stejně se mrňous pořád kroutil a plakal :nevim: K doktorce jdeme až za týden, tak asi zkusím koupit espumisan bez konzultace, když si ho tu většina z vás chválí.

Jinak ty kojící čaje mám tři různý a chutnají mi všechny :palec:

  • načítám...
9266
15.12.13 14:28

Ahojda, taky se prolevam kojicim cajem a fenyklovym :) a @Vrtul taky po nich prdim :mrgreen: takze nejsi v tom sama.

@Iškaa jj ten espumisan klidne kup ;)

  • načítám...
9266
15.12.13 14:42

Jinak malej mi vcera od 8 do 10 porad brecel, smudlik malej a ja nevim proc, jestli byl nedojedenej nebo ne, ale to se mi nezda, vcera jsem dokrmovala odsatym MM, je pravda prvne me tu lahev pekne bojkotoval, tak jsem mu vysvetlila, ze stala petikilo at kouka pit :mrgreen: prisel na to castecne, ale ani nedopil co tam bylo (30ml) tak nevim. no nastesti pak spal od 10 do 2, ale pak byl zas co hodka a pul vzhuru raubir jeden :srdce:

dneska si ho muz vzal ven na prochajdu a ja uklidila, parada. mam vse hotove zase na par dni ;)

  • načítám...
1073
15.12.13 23:00

@budi a jaký máš? :)

  • načítám...
1073
15.12.13 23:02

Holky my spinkali v noci od 1 do půl 8..zááázrak :D

  • načítám...
4099
16.12.13 02:10

Tak u nas se nespi a nespi. pres den jo, ale v noci neee. chjo. do rana daleko! kdybych si tak pres den mohla zdrimnout, ale pondeli, muz jde do prace… takze prd.

  • načítám...
9266
16.12.13 10:31

Ahojda pri pondelku :)

holky vcera vecer se zacal Filípek u kojeni vzpouzet, vztekat, tahat za bradavky a poustet se a nasledne hledat(vztekle :cert: ) prso. takze jsem ho v 9 po tomhle boji nakojila, z obou kozenek a do pul 11 rval, to jsem ho zas napojila na zdroj, neco vycucnul a usnul, predpokladam, ze vycerpanim a ve dve ten samy prubeh :zed: :zed: :zed: usnul az v 5, pak se zase vzbudil v pul 7 a pak se vzbudil ve ctvrt na 9 a ted to vypada ze spi, ale taky mi to dalo ho uspat :zed: :zed: :zed: mam pocit, ze ma hlad. je me ho tak lito kdyz place a ja nevim co chce. no jinak po tech vztekacich krmenich mam bradavky zase bolave jako prase. Dokonce jsem v noci mela tendence jit mu udelat nutrilon at se nazuchne a spi :oops: ale neudelala. protrapili jsme se spolecne az do bileho rana.

dneska odpoledne jdeme na prevazeni, jsem zvedava.

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová