Kopie Miminka narozená kolem 1. adventní neděle 2013

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
4099
12.12.13 19:21

@Schara
to cumim, ze ti tyden nekadil! :-)

starsi mel rekord, ze nekadil 10 dni, ale to mu bylo asi 5 mesicu :-)

  • načítám...
3347
12.12.13 19:27

Holky diky, on mi chce se vsi pomahat, u vseho byt ale je tak zbrklej ze se bojim ho k malemu poustet. Jeste ze je tatka s nama doma az do noveho roku, snad se srovna do te doby. Pak zas budem mit tatku jen vikendoveho. Je teda fakt ze moc nepomaha ale uz jen to ze topi a ja nemusim topit je velke plus. Musime do kotelny venkem kolem baraku. Mam z toho docela hruzu jak budu pak vypravovat dve deti, v zime, oblekat je jen abych prilozila a kord az napadne snih. To si jeste budu muset hazet cesticku pred kocarem :zed:

  • načítám...
4099
12.12.13 19:40

@Vrtul
jo to topeni je velka pomoc. my mame taky tatu doma. nosi drevo, coz je taky obrovska pomoc. ale on jinak hodne pomaha, i doma.
s tou kotelnou venku to mate tezky. ja bych takove veci bez satku nedala. nechces zkusit satek? das si mimino na sebe v domacim obleceni, hodis nejakou velkou bundu nebo svetr pres vas pres oba a je to…

  • načítám...
3347
12.12.13 20:07

@budi neumim zadne uvazy, mozna babyvak by stacil a do kotelny starej kocar abych ho mela kam odlozit.

  • načítám...
1073
13.12.13 12:12

Holky davate dudlik?

  • načítám...
1539
13.12.13 14:29

@Lzucis
jasně, už si ho docela oblíbil, hlavně když je na něm nakapanej sab simplex :mrgreen:

  • načítám...
4099
13.12.13 14:41

@Lzucis
my jo, hned po prijezdu z porodnice (sestry schvalily)

u starsiho se nam opravdu velice osvedcil. doufam ze si na nej i mala zvykne.
(odebrani u starsiho probehlo velice dobre)

  • načítám...
9266
13.12.13 14:46

@Lzucis ja mu ho davam, zkousim, nekdy ho vezme a jindy ho po me plive :mrgreen:

@budi jj nekadil tyden, ale pry to u kojenych deti byva, i dr. potvrdila. prdet si prdel, tak ho asi nic nebolelo, takze vse ok. ted jsem zvedava, kdy bude kadit zas, jestli zase az ve stredu :think: :)

  • načítám...
1073
13.12.13 16:14

@Ťouk nám ho v porodce zakázali, prý dávat až od 6-ti týdnů, ale malej ho tahá a bez něj by nás kleplo :mrgreen: Ty dáváš sab? Kolik kapek? Já se dočetla že je až od tří měsíců.. :zed:

@Schara tak to jsi mě uklidnila :mrgreen:

  • načítám...
1073
13.12.13 16:16

Jinak my se už nosíme v tomhle :http://www.letajicisen.cz/…basling.html#…

  • načítám...
4099
13.12.13 16:19

@Lzucis
tak to je divny, nevim proc dudlik az od sesti tydnu??
me vporodcerikali, ze jak se nauci spolehlive pit, coz je za par dnu…

  • načítám...
1073
13.12.13 16:27

@budi no já to i někde četla že to blbne dětem hlavu že sání z prsa a dudlík je obrovský rozdíl a v Brodě sestra ještě říkala že kvůli tomu syndromu náhlého úmrtí..Mě ho neměl ani jeden, až Maty a díky bohu za něj :mrgreen:

  • načítám...
1073
13.12.13 16:28

@Schara tak já nás dnes našla už na stránkách nemocnice, ale v deníku ne..tak mrkni určo jste tam už taky.. :)

  • načítám...
9266
13.12.13 17:00

@Lzucis posli odkaz ;)

  • načítám...
9266
13.12.13 17:01

@Lzucis jinak ja se tam na dudlik ptala a me bylo receno, ze az kdyz bude umet poradne sat, tak prej je to lepsi nez kdyby si cucali prsty. ale o SIDS nebyla zminka :think:

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová