Poradna duly
Jana Čurdová
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
@Schara
to cumim, ze ti tyden nekadil! ![]()
starsi mel rekord, ze nekadil 10 dni, ale to mu bylo asi 5 mesicu ![]()
Holky diky, on mi chce se vsi pomahat, u vseho byt ale je tak zbrklej ze se bojim ho k malemu poustet. Jeste ze je tatka s nama doma az do noveho roku, snad se srovna do te doby. Pak zas budem mit tatku jen vikendoveho. Je teda fakt ze moc nepomaha ale uz jen to ze topi a ja nemusim topit je velke plus. Musime do kotelny venkem kolem baraku. Mam z toho docela hruzu jak budu pak vypravovat dve deti, v zime, oblekat je jen abych prilozila a kord az napadne snih. To si jeste budu muset hazet cesticku pred kocarem ![]()
@Vrtul
jo to topeni je velka pomoc. my mame taky tatu doma. nosi drevo, coz je taky obrovska pomoc. ale on jinak hodne pomaha, i doma.
s tou kotelnou venku to mate tezky. ja bych takove veci bez satku nedala. nechces zkusit satek? das si mimino na sebe v domacim obleceni, hodis nejakou velkou bundu nebo svetr pres vas pres oba a je to…
@budi neumim zadne uvazy, mozna babyvak by stacil a do kotelny starej kocar abych ho mela kam odlozit.
@Lzucis
jasně, už si ho docela oblíbil, hlavně když je na něm nakapanej sab simplex ![]()
@Lzucis
my jo, hned po prijezdu z porodnice (sestry schvalily)
u starsiho se nam opravdu velice osvedcil. doufam ze si na nej i mala zvykne.
(odebrani u starsiho probehlo velice dobre)
Jinak my se už nosíme v tomhle :http://www.letajicisen.cz/…basling.html#…
@Lzucis
tak to je divny, nevim proc dudlik az od sesti tydnu??
me vporodcerikali, ze jak se nauci spolehlive pit, coz je za par dnu…
@budi no já to i někde četla že to blbne dětem hlavu že sání z prsa a dudlík je obrovský rozdíl a v Brodě sestra ještě říkala že kvůli tomu syndromu náhlého úmrtí..Mě ho neměl ani jeden, až Maty a díky bohu za něj ![]()
@Schara tak já nás dnes našla už na stránkách nemocnice, ale v deníku ne..tak mrkni určo jste tam už taky.. ![]()
@Lzucis jinak ja se tam na dudlik ptala a me bylo receno, ze az kdyz bude umet poradne sat, tak prej je to lepsi nez kdyby si cucali prsty. ale o SIDS nebyla zminka ![]()
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat