Kopie Miminka narozená kolem 1. adventní neděle 2013

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
4099
9.12.13 16:54

@atominnka
no teda, to je zrout!
my budeme malou vazit dneska, jsem zvedava. basti docela dost a ja ji davam kolik chce.
doktoorka nam rikala, ze raci nemame ani chodit, pokud nebude problem…ze kdyz mame vahu, tak netreba…

  • načítám...
22614
9.12.13 17:13

@budi nás si dr pozval mimo ordinační hodiny, abychom se tam nepotkali s chrchláčema :palec: ale stejně. ve st jdeme na nožičky a když nás minulý týden pouštěli, šli jsme kolem a většina lidí tak kašlala - taky nechápu, proč tam ty maminy nejdou samotný, proč s sebou tahaj muže a babičky(když jsou nachcípaný) :roll:

  • načítám...
1073
10.12.13 09:58

@atominnka jj mame :-) Tak my jrdeme na prevazeni dnes..jsem zvedava :-)

  • načítám...
4099
10.12.13 15:27

Mala vcera vecer 3200g :-) presne pred tydnem pri propusteni z porodnice mela 2850g. je to vubec mozny za tyden? jako basti furt, to je fakt :srdce:

  • načítám...
1073
10.12.13 18:22

Tak my ve stredu 3750g a u dr rovne 4kg :-) byli jsme pochvaleni :-) tak snad to vydrzi :-)

  • načítám...
1073
10.12.13 18:23

@budi to je jedlik :-)

  • načítám...
4099
10.12.13 18:53

@Lzucis
jojo, mala je jedlik, asi dohani ten nizsi start.
zato tvuj maly mel start dukladny a stejne se futruje :-) kojis?

  • načítám...
1073
10.12.13 22:17

@budi kojim..a vcera mi zase prislo ze ani nic jineho nedelam :-) taky kojis?

  • načítám...
9266
11.12.13 08:51

@Lzucis @budi ja taky jenom kojim :pankac:

jinak dneska super noc holky, maly se budil po trech hodinach a ne po 1-2 :dance: jsem neco malo naspala. sice ve 3 po nakojeni chtel konverzovat, tak jsem konverzovala do 5 nez usnul, ale i tak, prijemna noc :)

dneska ci zitra by mi mela prijit ta odsavacka a calma lahev uz mam, takze kdyby ta dnesni noc byla nahoda, tak to budu resit asi takhle alternativne dokrmovat MM :)

jinak s prckem jdeme na prevazeni v pondeli, jsem zvedava kolik pribral. na mych vahach mel vcera 3,94, ale kazda vaha vazi kapku jinak.

@Lzucis a jak to zvladas s tolika detma?? jeste takove miminecko?

  • načítám...
4099
11.12.13 09:31

@Lzucis
jojo, ja taky kojim plne :-)

  • načítám...
1073
11.12.13 15:16

@Schara my jdeme zase pristi utery a pak az v 6 tydnech kdyz zase tak pekne pribereme. Jinak no zvladam, ted mame doma i nejstarsiho tak pomuze..holky jak ukladate vecer prcky? Malej si vyrve naruc :-D jinakk treba Dada se nakojil, ulozil a usnul..ted to nejak nefunguje..kor vecer :-D

  • načítám...
9266
11.12.13 16:56

@Lzucis taky v naruci, myslim, ze jsou jeste malinky, tak proc jim tu naruc nedoprat ;) snad toho prdouskamoc nerozmazlim uz ted.
jinak uz mma odsavacku, takze pravy prso zacne zitra odpocivat a hojit se :dance:

  • načítám...
4099
11.12.13 17:25

Me usina sama, sikula. proste polozim a ona je klidna a usne. pres den nekdy chce chvili nosit. v noci nema narok :-)
jo a uz jsem ji mela v satku, pohoda, sila jsem, protoze druhy zrovna spal. malou siti uklidnilo, asi jak byla zvykla z bricha, to jsem sila furt.

  • načítám...
1073
11.12.13 18:07

@budi zavidim :-) ja jsem rada ze mi spi aspon Kuba..nas bere brisko, tak usne prave v naruci ma brisku..ale taky myslim ze je jeste cas na to je rozmaZlit :-) @Schara na co idsavacku? Zustava Ti moc v pravem?

  • načítám...
1073
11.12.13 18:10

Ja satek prodala po Kubovi :-( ale mam fajne nositko pro mimi od narozeni jen jsem ho jeste nevyzkousela :-D dnes jsme byli konecne provetrat novy sourozenecky kocarek tsk musime vse postupne :-)

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová