Miminko 6 měsíců nechce ležet v kočárků

1086
29.3.17 11:12

Miminko 6m nechce ležet v kocarku

Ahoj mám takový dotaz.Moje dcera skoro 6m nechce ležet v kočárku chce vidět ven a ležet ji prostě nebaví porad se snaži si sednout a vzteká se…máte někdo stejný problem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29.3.17 11:14

U nas to bylo stejne. Pomohlo dat ji do sportaku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9716
29.3.17 11:15

@Enicka a v korbě? Jestli ano tak jestli máš sporťák, který jde dát do lehu tak ji dej tam uvidí líp u nás to fungovalo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1086
29.3.17 11:15

Jako položit do sporťáku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
29.3.17 11:17

U nas pomohlo prendat do sportaku, dceri dat ksiry, aby se mohla pretacet a u kocaru zvednout zadni sitku, aby mohla lezet na brise a koukat ven (ale to nema kazdy kocar, my mame Dorjana)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1086

Ano v korbě…to mě taky napadlo ale myslela sem si že je na to ještě mala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1127

Na bříško do hlubokýho s odmontovanou stříškou nebo do „skorolehu“ do sporťáku. A bude spokojená, jak vidí ven :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1086
29.3.17 11:19

Tak to máme tam tu síťku tak zkusím a uvidím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
29.3.17 11:21
@Enicka píše:
Tak to máme tam tu síťku tak zkusím a uvidím :)

Je dobry poridit ty ksiry, my mame treba Canpol Babies, nebo jak se to pise, to kocarovy vazani je na nic, dite se v nem nemuze hybat, takze se bude vztekat dal :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9275
29.3.17 11:24

Nám taky pomohlo posadit do golfáče nebo sportovní verze. Sedel sám hodně brzo (ve 4 měsících), takže jsem přestavěla kočár a byl klid.
včera jsem to udělala i druhému v sedmi měsících a taky klídeček :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
29.3.17 11:24

My taky měli stejný problém. Dali jsme jí do sporťáku, ale tam jí to taky bavilo jen chvíli. Koupila jsem si na ní i to nosítko a to jsem ho nejdřív vůbec nechtěla, ale aspoň jsem jí to mohla prostřídat - chvíli sporťák, chvíli v nosítku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14387
29.3.17 11:27

A nejezdila by obracene? Ja v hlubokym malyho otocila hlavou ke me a lezel na brise, takze si zvednul hlavu a koukal ven, zvladal to driv jak v pul roce a byl spokojenej, kdyz byl unavenej proste si lehnul.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1086
29.3.17 11:31

Zkusím všechno co ste mi poradily snad něco pomůže :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5639
29.3.17 11:33

Moje mala sla v pul roce do sportaku, jinak bych se zblaznila z ni.Bylo to neunosne.
Hodne mi pomohla i Manduca(nositko).
Ale tu jsem.mela uz od narozeni. Dcerka je nosici ditko :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1086
29.3.17 11:34
@eriika89 píše:
My taky měli stejný problém. Dali jsme jí do sporťáku, ale tam jí to taky bavilo jen chvíli. Koupila jsem si na ní i to nosítko a to jsem ho nejdřív vůbec nechtěla, ale aspoň jsem jí to mohla prostřídat - chvíli sporťák, chvíli v nosítku :D

Nosítko sem zkoušela ale mě z toho hrozne bolí záda a ji se tam taky moc nelibi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama