Zvracení miminka? Je možná alergie?

28.3.17 19:46

Zvracení miminka?je možná alergie?

Dobrý večer,
chci se zeptat, mám syna 3 měsíce, který mi neustále zvrací..dáví se mi mlíkem..žádné antirefluxní opatření nepomáhají…hází šavle klidně i do dalšího krmení…hned po jídle i potom jenom takovou vodu s natráveným mlíkem…po jídle pláče a je neklidný…jsme na nutrilonu, myslíte, že by mohl mít třeba nějakou alergii? kvůli tomu vracení mlíka nám skoro nespinká..když usne za půl hodiny je vzhůru a musí blinkat nebo ještě několikrát říhne…díky za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17708
28.3.17 20:11

A nutriton na zahuštění mlíka jsi zkoušela?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1647
28.3.17 20:11

@Cyprianova prodávají nutrilon proti ublinkavani, ale já bych šla rozhodně nejdříve k doktoru a to asi hned… Už kvůli dehydrataci… Hlavně ať je vše ok :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6525
28.3.17 20:15

@Cyprianova Mám syna momentálně 8M a od 4M je sledován kvůli alergiím. Co jsem tak načetla, tak je možné, že i ublinkávání a zvracení je projev alergie. U nás to bylo jen ublinkávání. Plus teda šílenej ekzém, neklidný spaní, průjmy…Má potravinové alergie - co šlo přes moje mlíko, to ho ovlivnilo. V 6M začal s příkrmy a je to cca 3 týdny, co mi vyšvihl doma šílenou reakci na květák. Zvracel obloukem hrozně moc, opocený, vysílený, unavený, promodralý kolem pusy. Dr potvrdil, že to byla alergická reakce. Naštěstí to trvalo jen chvíli, usnul na 30 minut a pak už byl úplně v pohodě.
Nevím, co přesně máte za UM,, ale je možný, že mu v tom něco vadí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.17 20:26

AR mlíko u nutriton jsme vyzkoušeli…ale bez úspěchu, zvracel porád, a po ar mlíku měl ještě zácpu…a mimochodem už je 4 dny bez stolice, ale když zkusim rourku nebo teploměr, tak nic, ani netlačí, jako kdyby neměl potřebu, ale stolici by měl mít každý den…náš dr říká, že když přibývá, že se to neřeší, že se to spraví věkem a příkrmy, že máme bejt trpělivý, ale nemůžu se koukat na syna, jak trpí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
28.3.17 20:37

@Cyprianova Ted ma malej 10tydnu a taky jsme od vcera na Nutrilonu HA Allergy care. Malej blinkal neuveritelne a k tomu se pridal osklivej ekzem, takze jsem musela prestat kojit a nasadit tohle mleko po vysetreni doktorkou. A malej od vcera ani jednou neblinknul :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1647
28.3.17 20:37

@Cyprianova přeci není normální že tak moc blinka :(… To že nekadi znamená, že všechno mliko spotřebuje, ale zítra už by se vykadit měl… Já bych asi šla na pohotovost, ale je to jen můj názor…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama