Miminko a spinkání, dělám něco špatně?

28
11.10.19 13:48

Miminko a spinkání, dělám něco špatně?

Dobrý den chci se zeptat, jak uspavate své miminka? Mému je 6 měsíců a stále mi nechce usnout jinak než svazany hadrovou plenkou, neměl by už spát normálně? Zkoušela sem nechávat v postýlce, u mě v posteli ale jen s tím že ho musím držet za ruce ale usne max na 30 minut, když ho chovám tak to nejde vůbec pořád si zmoula ocicka, zvedá hlavu a vzteka se ale jakmile ho svazu a pohoupu v kočárku tak spí do 5 minut :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11876
11.10.19 13:57

@Niki100 Tak pokud mu to dělá dobře. A když ho po usnutí rozvážeš. Postupně by se to mělo upravit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
11.10.19 13:59

@P4ja rozvázání po usnuti jsem taky zkoušela ale v tu chvíli co se opatrně snažím tak je hned vzhůru, když byl menší tak jsem mohla vedle něj vysavat a spal a teď jen potichu projdu kolem a už je vzhůru :person_gesturing_ok: :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5841
11.10.19 13:59
@Niki100 píše:
Dobrý den chci se zeptat, jak uspavate své miminka? Mému je 6 měsíců a stále mi nechce usnout jinak než svazany hadrovou plenkou, neměl by už spát normálně? Zkoušela sem nechávat v postýlce, u mě v posteli ale jen s tím že ho musím držet za ruce ale usne max na 30 minut, když ho chovám tak to nejde vůbec pořád si zmoula ocicka, zvedá hlavu a vzteka se ale jakmile ho svazu a pohoupu v kočárku tak spí do 5 minut :?

Jezis, nech ho zit a tak nepozoruj. Tak chce spat svazany. No a? Vadi to necemu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
11.10.19 14:00

@TopSecret já právě nevím, proto se ptám :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11603
11.10.19 14:17

Tak teoreticky by se mimina nemela svazovat, kdyz uz se umi pretact, aby se nezamotala…ale pokud vam to funguje :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.10.19 11:03

Četla jsem knížku od Karla, dětský pediatr a psal tam, že některé děti chtějí být svázaný třeba do 8-9 měsíců. Neboj, je to v pohodě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama