Miminko chce být pořád na rukou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martina1993
Povídálka 27 příspěvků 21.09.18 13:19
Miminko chce být pořád na rukou

Ahoj, chci se zeptat zda to má někdo taky tak a hlavně jak jste to řešili. Dcerka má dva měsíce, ano vím, že je ještě malá a chce kontakt, ale u nás to jde už do extrému. Chce být neustále na rukou. Jakmile ji odložím, začne řev. Nemůžu si ani dojít na záchod, obědvám běžně až v 6 večer, když ji pohlídá přítel. Když na mně usne a dám ji do postýlky, je nejdýl do 10 minut vzhůru a zase pláče. V noci spí v postýlce tak do 1 a pak už tam zase nechce být, když si ji vezmu do postele, musí spát jedině na mně. Pokud je vedle mě, opět pláče a já mám strach, že si takhle zničí záda, když skoro vůbec není na rovném. Další věc je ta, že včetně noci naspí tak 10-12 hodin, což mi přijde opravdu málo na tak malé miminko. Poradí někdo?

Reakce:
lampicka11
Závislačka 3668 příspěvků 21.09.18 13:23
@Martina1993 píše:
Ahoj, chci se zeptat zda to má někdo taky tak a hlavně jak jste to řešili. Dcerka má dva měsíce, ano vím, že je ještě malá a chce kontakt, ale u nás to jde už do extrému. Chce být neustále na rukou. Jakmile ji odložím, začne řev. Nemůžu si ani dojít na záchod, obědvám běžně až v 6 večer, když ji pohlídá přítel. Když na mně usne a dám ji do postýlky, je nejdýl do 10 minut vzhůru a zase pláče. V noci spí v postýlce tak do 1 a pak už tam zase nechce být, když si ji vezmu do postele, musí spát jedině na mně. Pokud je vedle mě, opět pláče a já mám strach, že si takhle zničí záda, když skoro vůbec není na rovném. Další věc je ta, že včetně noci naspí tak 10-12 hodin, což mi přijde opravdu málo na tak malé miminko. Poradí někdo?

U nás včera absolutně to samé jako přes kopírák. Až na noční spánek Ten je úžasný. Včera mu stačily pětiminutovky i když jsem s ním byla hodinu a půl venku v kočáru. A to jinak naprosto hodný miminko.

Senci
Povídálka 31 příspěvků 21.09.18 13:25

Poridte si satek nebo nositko a mejte dceru stale u sebe. Chce proste kontakt. Budete mit volne ruce a obe budete spokojene. Spete spolu v posteli klidne na sobe. Hlavne, ze budete vyspane a spokojene obe.

Martina1993
Povídálka 27 příspěvků 21.09.18 13:30

@Senci šátek máme. V něm vždy hned zabere, ale tak max. na hoďku a pak v něm už nechce byt.

Mame_radi_prirodu
Povídálka 15 příspěvků 21.09.18 13:46

Presne z techto duvodu sem si ve dvou mesicich dcery poridila hacku a najednou sem ziskala hodne klidne miminko.

CocoCoco13
Stálice 62 příspěvků 21.09.18 19:27

@Martina1993 ahoj moc ti neporadím, měli jsme to samé. Jedině co ti můžu říct, že se to zlepší. Taky jsme ho pořád tahali na rukách a spal i se mnou. Neboj přejde to u nás to přešlo tak na konci třetího měsíce, možná i dřív už jsi to moc nepamatuji

Váš příspěvek
Reklama