Reklama

Miminko chce být pořád na rukou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martina1993
Povídálka 18 příspěvků 21.09.18 13:19
Miminko chce být pořád na rukou

Ahoj, chci se zeptat zda to má někdo taky tak a hlavně jak jste to řešili. Dcerka má dva měsíce, ano vím, že je ještě malá a chce kontakt, ale u nás to jde už do extrému. Chce být neustále na rukou. Jakmile ji odložím, začne řev. Nemůžu si ani dojít na záchod, obědvám běžně až v 6 večer, když ji pohlídá přítel. Když na mně usne a dám ji do postýlky, je nejdýl do 10 minut vzhůru a zase pláče. V noci spí v postýlce tak do 1 a pak už tam zase nechce být, když si ji vezmu do postele, musí spát jedině na mně. Pokud je vedle mě, opět pláče a já mám strach, že si takhle zničí záda, když skoro vůbec není na rovném. Další věc je ta, že včetně noci naspí tak 10-12 hodin, což mi přijde opravdu málo na tak malé miminko. Poradí někdo?

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 21.09.18 13:23
@Martina1993 píše:
Ahoj, chci se zeptat zda to má někdo taky tak a hlavně jak jste to řešili. Dcerka má dva měsíce, ano vím, že je ještě malá a chce kontakt, ale u nás to jde už do extrému. Chce být neustále na rukou. Jakmile ji odložím, začne řev. Nemůžu si ani dojít na záchod, obědvám běžně až v 6 večer, když ji pohlídá přítel. Když na mně usne a dám ji do postýlky, je nejdýl do 10 minut vzhůru a zase pláče. V noci spí v postýlce tak do 1 a pak už tam zase nechce být, když si ji vezmu do postele, musí spát jedině na mně. Pokud je vedle mě, opět pláče a já mám strach, že si takhle zničí záda, když skoro vůbec není na rovném. Další věc je ta, že včetně noci naspí tak 10-12 hodin, což mi přijde opravdu málo na tak malé miminko. Poradí někdo?

U nás včera absolutně to samé jako přes kopírák. Až na noční spánek Ten je úžasný. Včera mu stačily pětiminutovky i když jsem s ním byla hodinu a půl venku v kočáru. A to jinak naprosto hodný miminko.

Senci
Povídálka 31 příspěvků 21.09.18 13:25

Poridte si satek nebo nositko a mejte dceru stale u sebe. Chce proste kontakt. Budete mit volne ruce a obe budete spokojene. Spete spolu v posteli klidne na sobe. Hlavne, ze budete vyspane a spokojene obe.

Martina1993
Povídálka 18 příspěvků 21.09.18 13:30

@Senci šátek máme. V něm vždy hned zabere, ale tak max. na hoďku a pak v něm už nechce byt.

Mame_radi_prirodu
Povídálka 15 příspěvků 21.09.18 13:46

Presne z techto duvodu sem si ve dvou mesicich dcery poridila hacku a najednou sem ziskala hodne klidne miminko.

CocoCoco13
Povídálka 33 příspěvků 21.09.18 19:27

@Martina1993 ahoj moc ti neporadím, měli jsme to samé. Jedině co ti můžu říct, že se to zlepší. Taky jsme ho pořád tahali na rukách a spal i se mnou. Neboj přejde to u nás to přešlo tak na konci třetího měsíce, možná i dřív už jsi to moc nepamatuji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >