Miminko má po ránu oteklá víčka.

70
16.4.21 07:39

Miminko na po ránu oteklá víčka.

Ahoj,
prosím o radu. Poslední týden a půl jsem si všimla, že má malý po ránu a někdy i po delším spánku (v kočárku) oteklá horní víčka. U obou očiček souměrně.

Je to v pořádku, nebo máme jít radši na paní doktorkou?

Nevím, jestli to má spojitost, ale zhruba v době, kdy jsem si toho všimla, jsem mu začala dávat do prikrmu i maso a spolu s tím začal pít čaj. Může to být i tím?

Je mu 7,5 měsíce a kromě oběda (maso+zelenina) a jednou za 2 dny kaše k snídani je kojený.

Děkuji za zkušenost a názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1604
16.4.21 08:12

Kazdy ma po spanku oci trosku otekle, ale pokud sledujes zmenu, tak to res s doktorem. Souvisi to nejspis se zatizenim metabolismu bilkovinami ze stravy. Urcite to res, nechej si udelat krevni testy, krevni obraz nestaci, vhodna i biochemie a donesla bych moc ve zkumavce, pokud se ti podari nejak zachytit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2212
16.4.21 11:47

Nepoužíváte nějaké vůně? aromalampy, difuzér, silně vonící aviváže?
Sušíte prádlo kde?

Zkusila bych se zamyslet nad tímto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
16.4.21 21:22

@cancerka
Nic z toho, dle mého názoru, nemůže mít na otoky vliv. :?

Vůně, aroma lampy nepoužíváme. Nám peru v práškovém Jelenovi, malému v Jelínku mimi, bez aviváže. Teď suším v sušičce.

V ložnici kvůli prachu vytírám 2× týdně, hodně větrám a převlékám taky často. Vlhkost máme ideální.

Každopádně děkuju za tip.

Zkusím teď pár dní nedávat maso a až bude, tak ho ubrat. Snad to pomůže, případně půjdeme za doktorem.

Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat