Miminko na bříšku - pokrčení rukou

607
14.4.21 17:22

Miminko na bříšku - pokrčení rukou

Holky, máme miminko 7 týdnů a v poloze na bříšku krásně zvedá hlavičku, jak kdyby už mu bylo daleko víc, ale občas nechce jednu ruku pokrcit. Jak to jen říct a přiblížit. Místo aby měl obě oprene na předloktí, tak jednu občas má prostě propnutou. Co s tím? :( To samé, že se mi hrozně špatně dává zpět na zadicka, bojím se, abych mu nějak s něčím nehnula a vždy když se vrátí zpět na zadicka tak pláče, ale jen chvíli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
635
14.4.21 17:50

Se to všechno učí hlavně klid.Ono není kam pospíchat. To otáčení zpět z bříška, musíš vychytat. Jemně přetočit A že ti brečí, tak to mi malá dělá taky :kytka: ;) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
14.4.21 18:04

@KKikina tak je jasné, že je čas a vše nejde hned. Pouze jsem si říkala, aby někde nebyla chyba třeba v uprednostnovani jedné strany 🤔 děkuji, aspoň v tom pláči nejsme sami. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
14.4.21 18:08
@Drndadvě píše:
@KKikina tak je jasné, že je čas a vše nejde hned. Pouze jsem si říkala, aby někde nebyla chyba třeba v uprednostnovani jedné strany 🤔 děkuji, aspoň v tom pláči nejsme sami. :mrgreen:

To snad bude v pohodě… Nám malá pro změnu spala hlavou otočenou pořád na jednu stranu taky jsem si od všech vyslechla jak bude mít poškozenou nebo sploštělou hlavu a nic Je to zdravá šikovná holčička a škeblinku má ok.:kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
14.4.21 18:13

@KKikina Joo tohle jsem taky slyšela. Hlavně, že je hlavička v pořádku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu