Miminko více spí

175
14.4.21 10:56

Miminko více spí

Ahoj, potřebovala bych asi jen uklidnit, že je to normální. Náš tříměsíční syn od porodu až dosud spal cca 3h přes den + 8h v noci. A najednou od pondělí je schopný spát 8h přes den a 8h v noci. Je plně na UM, nemocný není, když je vzhůru, tak nebrečí, je spokojenej. Ale prostě mi přijde takový divný, že najednou pořád spí. :think: Jasně, co by za to jiné maminky daly, ale prosím o pochopení. Jsem maminkou poprvé a zatím jsem vykolejená z každé menší změny :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8098
14.4.21 11:03

Dětem se mění spánek neustále. Ve 3 měsících byla u nás taky změna. Celkem 16h mě přijde na 3 měsíční akorát. Spíš se mě zda, že ti jako novorozenec spal málo. Možná to teď dohání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16530
14.4.21 11:05

@Letynka16 Bývalo by mi přišlo mnohem divnější, že novorozenec spí jen 11 hodin, většina dětí po narození prospí drtivou většinu času. Tak možná se teď dospává. Tady máš udané, kolik přibližně mají děti spát v jakém věku:
https://www.picaso-m.cz/…se-miminko-/
Takže ve 3 měsících přibližně 16 hodin denně, což přesně splňuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20997
14.4.21 11:05

Jako novorozenec spal dost málo teda. Dětem se spánek meni porad, jednou ti spát bude, jednou ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3490
14.4.21 11:08

Také si myslím, že spal hodně málo a dohání to…dcera byla schopná v tomto věku 18h denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
14.4.21 11:09

No on spal málo, protože hrozně trpěl na koliky. Bylo to fakt šílený, ani dr si nevěděla rady. Pomohl až přechod na UM.. :roll: Je pravda, že teď ho bříško bolí jen občas..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16530
14.4.21 11:10
@Letynka16 píše:
No on spal málo, protože hrozně trpěl na koliky. Bylo to fakt šílený, ani dr si nevěděla rady. Pomohl až přechod na UM.. :roll: Je pravda, že teď ho bříško bolí jen občas..

No vidíš. Takže prostě jako novoš trpěl a nemohl spát, teď se to srovnalo. Klid matko :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
631
14.4.21 12:09

To je v klidu Máme 7 měsíční. Nekdy spí přez den dvakrát i pětkrát.+ Prospí celou noc.Je to každý den jiné… :kytka:
Hold chce spát tak spí, nevidím na tom nic špatného. Aspon si trochu odpočineš, ne? :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat