Příšerná máma

Anonymní
15.4.21 06:58

Příšerná máma

V eAhoj, jdu se jsem vypovídat :(.
Jsem mladá maminka a mám teď 5 měsíční dcerku, bohužel jsem šíleně neschopná a pořád se ji něco děje miluju ji a snažím se ji co nejvíc ochránit, bohužel čím víc se snažím je to horší a horší.
Poprvé v 6 týdnech jsem šla na revizi hlídala pritelovo sestra a malá se bouchla do hlavy o sedačku celkem tvrdou měla jsem strach tak jsem sni šla radši na pohotovost, vše bylo v pořádku a poslali nas domu. Po druhé už moji vinou ji spadl telefon na hlavicku 😟, chtěla jsem ji vyfotit a vyklouzl mi, znovu jsem šla na pohotovost, vše v pořádku.
Po 3 jsem ji zas bouchla o madlo autosedačky, žádná rána ale hroznej strach, znovu jsem šla na pohotovost vše v pořádku :)
Po 4 mi dcera spadla ve 4 měsících s postele, klepala jsem se strachy a zase na pohotovost šla, vše v pořádku.
Vždy na mě koukají jako na neschopnou matku :,( a dneska po 5 asi před hodinou mi dcera zase spadla z postele :,( cítím se příšerne neschopně, už se bojím sni i někam jít aby mi ji nevzali :( protože mi to nepřijde normální.
Věřím tomu že jsem jediná komu se tohle stává tak často, je mi strašně ubližuju svému dítěti nechtěně ale ubližuju
:,( :,( prosím anonym moc se za sebe stydím

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1057
15.4.21 07:10

Fakt nejsi jediná. Dcera mi spadla z metr vysokého přebalovaku, nic se jí díkybohu nestalo, ale byl to zázrak. Těch úrazu ještě bude.
Proč ji máš na posteli, když už ti spadla? Předpokládám, že jí nenechávas než dozoru?
Na hlavu ji taky spadl telefon, ale mi nikam nejeli :nevim:
A píšeš, že se to stalo i segre, tak neříkej, že jsi příšerná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1420
15.4.21 07:14

Normální je to, ze se dítě občas bouchne, spadne atp. I když teda v tomto věku by to nemuselo být tak často, ale stává se…ovsem normalni není abys kvůli všemu jezdila na pohotovost. Pochopila bych to asi u pádu z postele, ale jinak jsi tam tedy byla úplně zbytecne. Nenervuj se, čím dítě bude straší, tím víc sebou bude někde triskat, a s tímto přístupem bys za chvíli skončila v blázinci. Nebo na sociálce. Dwti jsou gumový, jen tak jim něco neublíží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5229
15.4.21 07:15

Nejezdi při každém bouchnutí na pohotovost prosím tě. Když se bouchne o madlo, nebo na ní spadne mobil, nebo se bouchne o sedačku… to ji fakt nemůže ublížit. Na tu postel si už dávej pozor, prostě ji tam nenechávej samotnou. A nejsi příšerná matka! Jak začne lozit, těch bouchnutí bude mraky moooc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.21 07:23

Samotnou ji tam nenechávam.
Když se malá v noci vzbudí beru si je na postel nakojim, uspim a položim do postýlky, jenže jsme minule vytuhli obe dvě a dnes to samé :(
Fakt se na to snažím dávat pozor 🥺
Malá se chová normálně usmívá se papa zornicky reaguji.
Stejně se strašně bojím na celicku má červenej flicek.
Budu ji sledovat a nejspíš tentokrát nikam nepůjdu 🙁 jwn doufám že bude v pořádku :(

• Citovat
  • Nahlásit
6461
15.4.21 07:31

A co teprve až začne lézt a pak chodit to bude padat furt a až ji bude přes dva roky vyleze všude a to bude teprve fofr. Dost dětí si v tomto období třeba i vyrazí zub nebo kus ulomí. :nevim: To se povedlo mojí cacorce. Strašně se tím stresuješ. Zbytečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5229
15.4.21 07:31
@Anonymní píše:
Samotnou ji tam nenechávam.
Když se malá v noci vzbudí beru si je na postel nakojim, uspim a položim do postýlky, jenže jsme minule vytuhli obe dvě a dnes to samé :(
Fakt se na to snažím dávat pozor 🥺
Malá se chová normálně usmívá se papa zornicky reaguji.
Stejně se strašně bojím na celicku má červenej flicek.
Budu ji sledovat a nejspíš tentokrát nikam nepůjdu 🙁 jwn doufám že bude v pořádku :(

a jak to máte? Postýlku máš v ložnici u postele někde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.21 07:35

Bydlíme v garsonce
Takže máme jen rozkládací sedačku a postýlku mám naproti sedačce jakoby v rohu, když roztahnu sedacku tak se mi k postely nevejde

• Citovat
  • Nahlásit
10859
15.4.21 07:36

Nejsi příšerná máma, kdyby jo, tak bys to neřešila a nelítala pořád na pohotovost. Takovejch bouranců ještě bude až začne lézt :mrgreen: Dávej pozor na ty pády z postele, ale když jí malinko bouchne mobil, co ti vyklouzne z ruky jí opravdu neublíží. Ono se to nezdá, ale malé děti jsou jak z gumy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5229
15.4.21 07:36
@Anonymní píše:
Bydlíme v garsonce
Takže máme jen rozkládací sedačku a postýlku mám naproti sedačce jakoby v rohu, když roztahnu sedacku tak se mi k postely nevejde

Udělat to nějak abys zabránila pádum, nevleze se tam židle třeba? Já měla postel u stěny, a dceru vždy na té straně. Vesměs jak se vzbudila v noci a brala jsem si ji na kojení, taky jsme vytuhli obě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2254
15.4.21 07:39

Nejsi priserna mam, jen se musis uklidnit..oni na tebe nekoukaji, ze jsi neschopna matka, to si podle me jen namlouvas…spis byses mela naucit rozlisovat, kdy je potreba na pohotovost…i tady na emiminu jsou krasne napsane instrukce, co delat pri padu nebo jine rane do hlavy…ja se podle nich ridila, kdyz dcera poprve spadla z gauce…jinak, telefon mi na ni spadl taky, pri kojeni, ani si toho nevsimla..jednou v noci pri kojeni z gauce, u nasich z postele 2× a co chodi, tak je to porad neco…pamatuj si, ze celo je velmi tvrde a vydrzi velkou ranu, detem se boule objevi rychle a taky rychle zmizi, a taky, ze kdyz se prasti do pusinky, tak z toho strasne tece krev, i kdyz jde o drobnost a druhy den je to zahojene…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
15.4.21 07:41
@Anonymní píše:
V eAhoj, jdu se jsem vypovídat :(.
Jsem mladá maminka a mám teď 5 měsíční dcerku, bohužel jsem šíleně neschopná a pořád se ji něco děje miluju ji a snažím se ji co nejvíc ochránit, bohužel čím víc se snažím je to horší a horší.
Poprvé v 6 týdnech jsem šla na revizi hlídala pritelovo sestra a malá se bouchla do hlavy o sedačku celkem tvrdou měla jsem strach tak jsem sni šla radši na pohotovost, vše bylo v pořádku a poslali nas domu. Po druhé už moji vinou ji spadl telefon na hlavicku 😟, chtěla jsem ji vyfotit a vyklouzl mi, znovu jsem šla na pohotovost, vše v pořádku.
Po 3 jsem ji zas bouchla o madlo autosedačky, žádná rána ale hroznej strach, znovu jsem šla na pohotovost vše v pořádku :)
Po 4 mi dcera spadla ve 4 měsících s postele, klepala jsem se strachy a zase na pohotovost šla, vše v pořádku.
Vždy na mě koukají jako na neschopnou matku :,( a dneska po 5 asi před hodinou mi dcera zase spadla z postele :,( cítím se příšerne neschopně, už se bojím sni i někam jít aby mi ji nevzali :( protože mi to nepřijde normální.
Věřím tomu že jsem jediná komu se tohle stává tak často, je mi strašně ubližuju svému dítěti nechtěně ale ubližuju :,( :,( prosím anonym moc se za sebe stydím

Mě se zase včera stalo, že se mi dvoutýdenní miminko bouchlo hlavou o stůl, na kterém jsme prebalovala, prostě mi nedošlo, že to není prebalovák a zapomněla jsem pod podložku dát deku 8o :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.21 07:41

@Veru1987 židle jsou moc vysoké :/
Sedačka je jakoby uprostřed za ni je veliká šatní skříň a mezera na průchod do skříně, před ní obývací stěna.
Dávám okolo alespoň polštáře na zem, zrovna dneska jsem ho odkopla když jsem šla pro malou do postýlky

• Citovat
  • Nahlásit
1339
15.4.21 07:44

Nejsi špatná matka, ale ještě dva tři úrazy a dostanete u špitálu vlastní parkovací místo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.21 07:46

:kytka: Holky moc děkuji, neskutečně jste mě uklidnili, flicek už mizí a chová se normálně takže nikam nepůjdu budu ji hlídat ❤️

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat