Může to být krev v pleně?

635
15.4.21 09:23

Může to být krev?

Ahoj maminy. Ráno jdu přebalovat malou (7 měsíců ) a v plene tohle, myslíte že to je krev.Jsem z toho docela v šoku. V plíně jsem viděla lecos ale tohle ještě ne :nevim: 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8181
15.4.21 09:26

Neměla prikrm s červenou řepou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
15.4.21 09:27
@JancaS84 píše:
Neměla prikrm s červenou řepou?

No právě že ne… Mrkev s kuřetem :think: ale to už máme zavedené tak měsíc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8181
15.4.21 09:29
@KKikina píše:
No právě že ne… Mrkev s kuřetem :think: ale to už máme zavedené tak měsíc…

Asi bych to sledovala a pokud by to bylo dal, tak se domluvila s doktorku na vyšetření moči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
15.4.21 09:32
@JancaS84 píše:
Asi bych to sledovala a pokud by to bylo dal, tak se domluvila s doktorku na vyšetření moči.

Hm to asi jo. Ona mi začala i blejt to nikdy předtím nebylo že by blila :roll: :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20068
15.4.21 09:34

Může mít nějakou střevní virózu, to pak mrkev projde skrz skoro nedotčená…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8181
15.4.21 09:36

A prujem nemá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
15.4.21 09:51
@JancaS84 píše:
A prujem nemá?

Nene nemá. Holky děkuji za snahu.Jdu zavolat pediatricce.Jsem se dočetla že něco s mocakem. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4184
15.4.21 09:57

Vždyť to není pokaděné - nebo jo?
Jestli to vidím dobře, je to jen počůraná plenka - tzn. močové cesty.
Teplotu nemá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10756
15.4.21 09:57

Nemůžou to být uráty?
Jinak já osobně bych určitě volala doktorce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
15.4.21 10:00
@Whitedog píše:
Vždyť to není pokaděné - nebo jo?
Jestli to vidím dobře, je to jen počůraná plenka - tzn. močové cesty.
Teplotu nemá?

Je to jen moč, právě proto mě to zaráží :think: teplotu nemá. Jen prostě poslední tři dny i bleje.
Pediatrička říkala, že to může být z potravin. Mám to sledovat když to bude zítra stejné tak máme přijít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
15.4.21 10:01
@ivašot. píše:
Nemůžou to být uráty?
Jinak já osobně bych určitě volala doktorce.

Už jsem ji volala. Radši volat než to podcenit :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.4.21 10:02

Nemuže to mít zánět močáku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4184
15.4.21 11:18

@KKikina

Určitě, lepší volat, než to podcenit.
Já už tohle v plence viděla, ale marně vzpomínám, při čem to bylo. Každopádně to nebylo nic - jakože žádná nemoc, ani zánět. A určitě to bylo v době, kdy byli ještě úplně malí. Možná ještě v porodnici. Určitě mi bylo řečeno, že je to ok. Pravděpodobně zmíněné uráty.
Předpokládám, že kdyby to u tvé dcerky byla krev ze zánětu močových cest, byla by dcerka hodně nevrlá, protože by jí to hodně bolelo, a asi by měla i horečku. Když je při zánětu močových cest takhle okem patrná krev, je to už hodně rozjeté a silně bolestivé. Takže bych se přikláněla spíš k verzi urátů. Ale proč až v 7 m. No, sleduj a uvidíš. Při pochybnostech/teplotě k dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
15.4.21 11:30
@Whitedog píše:
@KKikinaUrčitě, lepší volat, než to podcenit.
Já už tohle v plence viděla, ale marně vzpomínám, při čem to bylo. Každopádně to nebylo nic - jakože žádná nemoc, ani zánět. A určitě to bylo v době, kdy byli ještě úplně malí. Možná ještě v porodnici. Určitě mi bylo řečeno, že je to ok. Pravděpodobně zmíněné uráty.
Předpokládám, že kdyby to u tvé dcerky byla krev ze zánětu močových cest, byla by dcerka hodně nevrlá, protože by jí to hodně bolelo, a asi by měla i horečku. Když je při zánětu močových cest takhle okem patrná krev, je to už hodně rozjeté a silně bolestivé. Takže bych se přikláněla spíš k verzi urátů. Ale proč až v 7 m. No, sleduj a uvidíš. Při pochybnostech/teplotě k dr.

No asi tím jak bleje?? Koukala jsem na ty uráty, to jsem díky tobě slyšela poprvé v životě. Pise se na to téma o dehydrataci. Kdybys viděla jak bleje úplně šavle, tak těžko říct kolik toho mlíka v ní zůstane. Já mám to tričko na ždímání, opravdu… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat