Miminko se po uložení pořád budí

133
16.11.20 21:36

Miminko se po uložení pořád budí

Ahoj ženy, mám dotaz. Máme 2a půl měsíčního chlapečka. Od začátku byl s tím nočním uspáváni docela problém.. plakal i co 2-3 hod v kuse. Což už si naštěstí nějak sedlo. Teď ho uložím kolem 7 hod, vypije 120 ml UM ( jinak je kojený), začala sem mu takto na večer dávat UM, abych věděla jestli se nebudí třeba hlady, vybumba to a ještě v polospanku, kdy má na půl otevřeny očka ho ukladam do postýlky a usne. No spí tak max hodinu a pak to začne, neustálé buzení kňouranim.. Tak dávám dudlika ten ne vždy zabere a když jo, tak stejně jen na chvíli, teď jsem ho začala dávat i do hajda vaku po probuzení tím stačí jen zahoupata a hned zase zabere, ale do 5 minut třeba kňučí zase a tak to furt dokola třeba dvě hodiny.. do takovýho hlubšího klidného narušeného spánku přechází až kolem 11 hod.. nemáte někdo zkušenost? Proč to může být? Na prdiky už moc netrpí.. bříškem to tedy neni.. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
223
16.11.20 21:41

Jejda, neblazni, v tomto veku naprosto normal. Zvlast kojeny dite, to proste potřebuje mamu u sebe, je to bezbranej tvor. Ja se poprve dele jak tri hodiny v kuse vyspala asi po pul roce. Muze to mit milion a jeden důvod, od briska, zpracovani nových vjemu, rustovy spurt, priprava na nove dovednosti… vyber si. Nehlede na to ze v prvnim roce se spankove cykly neustale meni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1944
16.11.20 21:59

U nás pomohla zavinovačka :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7044
16.11.20 22:10

@Kristina1990 to je úplně v pořádku, neboj, neděláš nic zle :) některé děti spinkají krásně půl noci, některé se podvědomě velmi často budí a hlídají si, jestli je maminka poblíž. Spánek se bude ještě nekolikrát měnit, obzvláště do toho roka jsme to měli snad co druhý měsíc jinak. Zvládneš to levou zadní :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.11.20 22:16

Malej a čilej ještě se nemá pořádně jak utahat a poznává jak to na světě chodí a bez maminky ani ránu ;) neboj bude už jen líp až začne běhat po bytě tak se utaha a bude chrnet 😊 nu pozná když se mami vzdálí a řekne si o přítomnost. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8408
16.11.20 22:34

Za me chodi spat moc brzo. Resp. takto male mimino proste jede stylem „nakojim se-chvili koukam-nakojim se-spim“.
On cca do tech 11 proste jeste nema „noc“, nic vic.
A jestli chces kojit, nedavej UM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8408
16.11.20 22:36

Btw jakmile zacne knourat, normalne nakoj a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
16.11.20 23:24

@Lucie_Sx to bych ho musela kojit co půl hodiny to fakt neee..
@kavenka tu mám právě z husiho peří a díky ní je to mnohem lepší.
@saphire Ja vim ze to neni napořád. Mám druhý dítě a dcerka byla taky nespavec, ale do ty půlnoci mně od 7 vydržela až pak se budila.. malej to ma zase naopak :lol: holt prostě nemám nárok na spavy miminka :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5162
16.11.20 23:25

Pokud chceš kojit, necpi ho um. Ve 2. 5 měsících se budi normálně co hodinu.. I klidně v noci. Mě se dcera i teď v 11ti měsících vzbudila 6×.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8408
16.11.20 23:46
@Kristina1990 píše:
@Lucie_Sx to bych ho musela kojit co půl hodiny to fakt neee..@kavenka tu mám právě z husiho peří a díky ní je to mnohem lepší.
@saphire Ja vim ze to neni napořád. Mám druhý dítě a dcerka byla taky nespavec, ale do ty půlnoci mně od 7 vydržela až pak se budila.. malej to ma zase naopak :lol: holt prostě nemám nárok na spavy miminka :D

Ale ono je nekdy opravdu normalni kojit co pul hodiny :nevim:. Nebo po pulhodine, pak po dvou, po hodine, po trech - proste nepravidelne. Nekdy je to lepsi, nekdy horsi.

Kazdopadne bych to byt tebou aspon zkusila. Za to nic nedas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
17.11.20 21:31

@Lucie_Sx co mám zkusit po uložení k němu co půl hodiny chodit a kojit? Celou noc? To asi nezvládnu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8408
18.11.20 01:14
@Kristina1990 píše:
@Lucie_Sx co mám zkusit po uložení k němu co půl hodiny chodit a kojit? Celou noc? To asi nezvládnu. ;)

A jednou jsi to zkusila? Klidne to muze stacit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
18.11.20 09:23

@Lucie_Sx jasně že jooo… A ne jednou právě.. A je schopnej se mně takto vzbudit co půl hodiny i 5× po sobě.. To přece není řešení dělat mu živýho dudlika.. :nevim: stejně tak zabere i dudel, ale jak ho vyplivne tak zase řev :nevim: podle mě nemá to moje dítě vůbec hluboký spánek :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8408
18.11.20 21:19
@Kristina1990 píše:
@Lucie_Sx jasně že jooo… A ne jednou právě.. A je schopnej se mně takto vzbudit co půl hodiny i 5× po sobě.. To přece není řešení dělat mu živýho dudlika.. :nevim: stejně tak zabere i dudel, ale jak ho vyplivne tak zase řev :nevim: podle mě nemá to moje dítě vůbec hluboký spánek :lol:

Tak si lehni s ním, ať tě má po ruce, zkus to kojení jak on chce a dej tomu týden. Třeba se to zase srovná a bude to ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
18.11.20 22:09

@Lucie_Sx jenže já toto právě dělala s první dcerou a pak sem jí to nemohla odnaučit, toho se bojím.. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama