Mimino snědlo panáčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 19:27
mimino snědlo panáčka

Holky pomoc. Ráno si syn všiml, že nemůže najít takovéhotoho lego panáčka a devítiměsíční dcerka si u toho zrovna hrála. Nic jí není, je veselé atd, ale červík ve mě hlodá, zda to nesežrala…co myslíte?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Ivana 85
Závislačka 3206 příspěvků 27.10.18 19:30
@Anonymní píše:
Holky pomoc. Ráno si syn všiml, že nemůže najít takovéhotoho lego panáčka a devítiměsíční dcerka si u toho zrovna hrála. Nic jí není, je veselé atd, ale červík ve mě hlodá, zda to nesežrala…co myslíte?

Pochybuju ze by snedla celyho lego panacka.

Kaileee
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 27.10.18 19:34

to silně pochybuju, kdybych měla vždy podezřívat dítě když něco nemůžu najít tak bychom lítali do nemocnice furt, naštěstí ponožku nepolkne :mrgreen:

vjerunqa
Závislačka 3182 příspěvků 27.10.18 19:35

A z Dupla nebo klasického? :)

Kajak18
Kecalka 317 příspěvků 27.10.18 19:35

Zrovna dneska jsem ho malé brala z pusy, ale jen proto, abych zjistila jestli se nedá kus oddělat. Je tak velkej, že by mě fakt nenapadlo, že by ho snědla celej. Po mé kontrole jsem ji ho k žužlání klidně vrátila.

terinka4444
Hvězda diskuse 69406 příspěvků 27.10.18 19:35

taky pochybuju, to se jen tak nedá spolknout

amka.82
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 27.10.18 19:36

Zkus ho spolknout a uvidíš jak se ti bude nablivat, natož prcek, i kdyz jsou vynalezavi :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 19:36

@vjerunqa klasický, ne duplo. právě že ti jsou dost malí…

BaMaK
Závislačka 2936 příspěvků 35 inzerátů 27.10.18 19:37

Lego je vidět na rentgenu. Každopádně bych se moc divila kdyby ho opravdu snědla. Je dost velký.

Kaileee
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 27.10.18 19:37
@Anonymní píše:
@vjerunqa klasický, ne duplo. právě že ti jsou dost malí…

jaktože máš jinou květinku?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 19:39

@Kaileee protoýe jsem se odhlásila a vlezla na mužův učet.sorry

BaMaK
Závislačka 2936 příspěvků 35 inzerátů 27.10.18 19:39
@Anonymní píše:
@vjerunqa klasický, ne duplo. právě že ti jsou dost malí…

Tak jak velký? My máme lego friends a tam jsou větší i menší. Menší by asi bez problémů spolkla, ale taky bez problémů vykakala ;)

autorka44
Kecalka 117 příspěvků 27.10.18 19:40

Môj syn, keď mal 9 mesiacov, ochutnal podstielku z mačacieho WC. Predtým jedol varenú hrušku. Okamžite to vyvrátil (našťastie) a rozplakal sa. A nie je vtipné si z toho robiť srandu, že z akého lega, viem si predstaviť aký musí mať zakladateľka témy strach.

autorka44
Kecalka 117 příspěvků 27.10.18 19:40

Môj syn, keď mal 9 mesiacov, ochutnal podstielku z mačacieho WC. Predtým jedol varenú hrušku. Okamžite to vyvrátil (našťastie) a rozplakal sa. A nie je vtipné si z toho robiť srandu, že z akého lega, viem si predstaviť aký musí mať zakladateľka témy strach.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 19:40

@BaMaK no na rentgen se mi moc nechce, tak snad bude dobrá.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořící muž z Václavského náměstí: Následovníka Palacha hasili bundami

Policie dnes odpoledne kolem třetí hodiny zasahovala v horní části... číst dále >

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >