Panický strach z mimoděložního těhotenství

Anonymní
28.11.19 17:40

Mimodelozni tehotenstvi - panicky strach

Ahoj holky,

v srpnu jsem prodelala GEU. Minulou sobotu nam praskl prezervativ a ja mela zrovna ovulaci. Mam hrozny strach, vim, ze byt tehotna vubec nemusim, ale mam takove podezrele tuseni, ze je neco spatne.

Kdo mel mimodelozni tehotenstvi dvakrat?

Dekuji a krasny vecer
:srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1930
28.11.19 17:54

Ahoj ten strach už nezmizí…nikdy…Já měla Geu v Březnu a nyní jsem opět těhotná…cca v 6týdnu…os zmeškané ms šílené křeče na straně kde mi zůstal vejcovod…vynervovaná, vystresovaná že mám zcela jistě opět mimoděložní..Dr se nademnou smiloval a vzal mě 4+3tt a už byla vidět tečka v děloze…Ten balvan musel být slyšet až na druhém konci republiky…teď zas čekám na příšt týden že bude :srdce:.. Mám za sebbou i dva potraty…Tož děs…Ten strach tam prostě bude pořád, nezbývá nic jiného než se s tím smířit, a smířit i s tím, že se to prostě může stát a může se to i opakovat.. To by člověk už z toho strachu nesměl otěhotnět. Držím palce aˇtento strach co nejdříve překonáš :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
28.11.19 18:17

Ano já dvě mimodelozni za sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
288
1.12.19 15:28

Ja mam teď taky panický strach. Mam za sebou SP vloni a teď čerstvé pozitivni test. Pamatuju si z minulého, ze mě tahlo v podbrisku a vystrelovalo to až do zad, nohy a nahoru…
Ale to až tak 5-6.tt, což teď jsem 4.tt a mam ty tlaky mi přijde větší, nemuzu stát, jak mě to táhne… takže mam nervy, nejen z potratu, ale taky z mimodelozniho.. prala bych si tu sladkou nevědomost, kterou jsem mela před rokem, než se to vsehcno stalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
1.12.19 22:46

Já měla taky hroznej strach sem ráda, že to mám za sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
288
2.12.19 06:26

@sabinka098 mne do toho navíc teď z niceho nic přes noc přestaly všechny příznaky. Prsa jsem mela tak natekla, ze jsem nemohla ani stát, podbrisek mě bolel dost i se zády… a rano se probudim a vůbec nic. Žádné bolesti, prsa splaskla, hlen není… myslim, ze to dostanu… mela jsem jen par dni zpoždění. :oops: :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
2.12.19 18:01

Tak na jednu stranu buď ráda, že to přijde. a pak se třeba žádari a bude to v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama