Vysoká teplota při ZP

Anonymní
27.11.19 12:15

vysoka teplota pri ZP

Ahoj, chci se zeptat, kdyz se plod prestane vyvijet, muze se to projevit vysokou teplotou? Jsem 6+5, od vecer na me sla zimnicrle, teplota 37.5, a ted rano uz me neboli prsa (zatim muj jediny priznak).
Mohl se prdola prestat vyvijet?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

27.11.19 12:22
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, kdyz se plod prestane vyvijet, muze se to projevit vysokou teplotou? Jsem 6+5, od vecer na me sla zimnicrle, teplota 37.5, a ted rano uz me neboli prsa (zatim muj jediny priznak).

Obavam se, ze to ti tady nikdo nerekne. Kazdopadne ja v sobe nosila uz 3 tydny nevyvijejici plod a nepoznala jsem vubec nic…a podle me ZP se ze dne na den neprojeví. Kdy jdes na kontrolu???Ted na zacatku je to proste bud a nebo, pokud je embryo zdravé, tak se udrží a pokud ne tak ty s tim nic neudelas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.19 12:24

@Julinka 18 na kontrolu jdu az pristi ctvrtek. Spis jestli nemuze jit o teplotu treba ze zanetu z mrtveho plodu…

• Nahlásit
  • Citovat
2124
27.11.19 13:05
@Anonymní píše:

Byla bych v klidu začátek každého z mých těhotenství provázelo nachlazení a teploty, bolely mě klouby. Prostě mi bylo jakoby na mě lezla chřipka. Trvalo to od toho 6. TT do 9. TT. Zamlkle těhotenství sama nepoznáš. Odpočívej, ber vitamíny, víc udělat stěn e nemůžeš.

Edit: Současné těhotenství je vůbec mazec, mám pocit, že jsem za těch 23 tt nebyla zdravý déle než tyden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.19 13:09

@lucka_mac tyyjo, to je mazec, no ja uz bych mela byt v praci jen asi tyden, pak dovolena a kontrola u doktora a neschopenka. U nas ty bacily prave hrozne litaji…

• Nahlásit
  • Citovat
48463
27.11.19 13:12

Tkhle rychle se ten zánět neprojeví, obvykle pokud to způsobuje nějaké problémy, trvá to spíše týdny než dny. Samozřejmě to může být nějaká choroba, v jejímž důsledku embryo zemře, ale tímhle směrem bych vůbec neřemýšlela, s největší pravděpodobností to bude nějaká běžná viróza, teď je toho ve vzduchu spousta. Snažila bych se to vykurýrovat, popř. kdyby se nelepšilo, řešila bych s doktorem. Ale 37,5 není nic strašlivého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 15:27
@Anonymní píše:
@Julinka 18 na kontrolu jdu az pristi ctvrtek. Spis jestli nemuze jit o teplotu treba ze zanetu z mrtveho plodu…

To si nemyslim, nemaluj certa na zeď, urcite je vse v poradku…bolí te bricho, krvacis??Ne??Tak bud v klidu, nejsi treba nastydla nebo tak a kolik mas teplotu??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
29.11.19 08:59

Já měla zvýšenou teplotu v každém prvním trimestru, nic jiného mi nebylo, lezlo to až k 38, takže myslím že to může být i příznak tehotenstvi :) tak držím palce ať je všechno ok! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
29.11.19 09:04
:nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu