Minimální stimulace 2023/2024

Napsat příspěvek
Velikost písma:
82
11.7.24 18:19

@Eve-línka
Mohla jsem od Františkových lázní, ale vzdala jsem to. Pokud máš možnost, tak to využíj.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
82
11.7.24 18:20

Jinak já dnes kontrola, mám už jen nativ, ale mám 2 dominantní folikuly :) Tak uvidim v sobotu, jestli zas nebude pozdě nebo brzo :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
131
11.7.24 18:24

@Karolin80 proc jsi nejela? Je tady potom prvním KET :) :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
82
11.7.24 21:20
@Eve-línka píše: Více

Ani nevím, fofr v práci, moc jsem nechtěla, aby lidi něco věděli, proč lázně. A teď toho lituju :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
vbg
492
11.7.24 21:27

Jojo taky toho teď lituju že jsem nejela do lázní :zed: práce až na prvním místě

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1014
11.7.24 21:34

Tez lituji, ze jsem nejela do lazni :-( Kvuli zamestnani ze ktereho asi brzy odejdu..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
131
12.7.24 13:19

Já počkám na to druhé embryo a pokud to nevyjde tak tam pojedu a moje fyzioterapeutka By mi kdyžtak napsala i žádanku kdyby byl nějaký problém ale já mám za sebou dva potraty takže by to mělo být ok

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
131
12.7.24 13:22

Teďka cvičím poctivě každý den někdy i dvakrát denně Mojžíšovku, Dělám si Ricinové zábaly, masáž bříška, Včera jsem byla na fyzioterapii na vaginální ošetření a od zitra začínám jíst ananas :potlesk: a V pondělí jdu teda na ten KET a pak už je to na přírodě Jinak mě napadlo co třeba ještě proto děláte aby se to zadařilo jestli máte nějaké tipy tak je tady napište a můžeme si přes a postupně rady a třeba nakonec najdeme to co bude pro nás top :kytka: :andel: :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
82
12.7.24 19:33

@Eve-línka
Tak já jsem se zatím tak daleko nedostala a asi ani nedostanu. Spiš bych se asi neměla vůbec hýbat. Zítra mám ráno OPU a myslím, že nic nenajdou. Dneska opět taková bolest, že jsem se asi 20 minut nemohla hnout. Tak jsem zvědavá, co zítra najdou :,( Já už tomu říkám popcorn🥺

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
131
12.7.24 19:44

@Karolin80 jako bolest z tech vajicek? No tak ja mam před Ketem tak ze to mam jinak 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
82
12.7.24 19:55

@Eve-línka
Jo jo, bolí to, když praskne. Takže ET nebo KET je u mě v nedohlednu, když se nedostanu ani k vajíčku :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
131
12.7.24 20:00

@Karolin80 ani jedno? 8o :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
82
12.7.24 20:29

@Eve-línka
Zatím jen jednou M1, který nezvladlo dozrát. Před měsícem 4 folikuly, popraskalo vše večer před OPU. Před tím taky prasklo den před…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
131
12.7.24 20:34

@Karolin80 a jak je to mozny ze to popraska a to jsi mela minimalni? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
82
12.7.24 20:39

@Eve-línka
Do teď mi to plánovali až třeba na 13 den, i když tvrdím, že mám normálně ovulaci 11 den z 90%. No a nejsem si jista, ze tenhle měsíc je těch 10%, kdy ji mám 10 den. Minule minimalka, teď nativ, ale 2 folikuly

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.