Minusove hodiny x dovolená

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 12:04
Minusove hodiny x dovolená

Zdravím.
Mela bych dotaz
Jsem ve vypovedni dobe, odesla jsem z prace s tim ze mi zamestnavatel rekl ze mi dá paragraf. Mam cca -50 hodin, rekl ze mi to strhne z dovolené. Muze to vubec udelat? Nema se to nahodou strhavat z platu?
Muze mi dat paragraf i kdyz pujdu na neschopenku? Dekuju za rady :nevim:

Reakce:
Cenarius
Kecalka 280 příspěvků 13.05.19 12:14

Tak tu dovolenou budete vybirat nebo si nechat proplacet? Strhnout muze leda tak. Ze vam proste na dobu kdy jste nebyla v praci napise dovolenou, aby dorovnal manko.

Paragraf dostanete urcite pred nastupem na neschopenku.

lucije28
Ukecaná baba ;) 1682 příspěvků 13.05.19 12:14

Já tomu nerozumím, jako že máš -50 hodin absenci? to je víc jak týden. To Tě mohl vyhodit ihned, za hrubé porušení pracovní kázně… :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 12:29
@lucije28 píše:
Já tomu nerozumím, jako že máš -50 hodin absenci? to je víc jak týden. To Tě mohl vyhodit ihned, za hrubé porušení pracovní kázně… :think:

Chyba je na jeho straně, minuly rok me posilal drive domu, mou chybou to nebylo. A od te doby se to semnou tahne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 12:30
@Cenarius píše:
Tak tu dovolenou budete vybirat nebo si nechat proplacet? Strhnout muze leda tak. Ze vam proste na dobu kdy jste nebyla v praci napise dovolenou, aby dorovnal manko.Paragraf dostanete urcite pred nastupem na neschopenku.

No on mi rekl ze ty minusovy hodiny odebere z dovolený. To muze?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66021 příspěvků 13.05.19 12:32
@Anonymní píše:
No on mi rekl ze ty minusovy hodiny odebere z dovolený. To muze?

A jak jinak bys je chtela vyresit?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 12:37
@j.a.n.i1 píše:
A jak jinak bys je chtela vyresit?

No proto se ptam tady kdyz asi nevim :nevim: :mrgreen:

lucije28
Ukecaná baba ;) 1682 příspěvků 13.05.19 12:37

A jak jste přišli na 50 hodin? Máte nějakou elektronické vedení docházky? Nebo jen to bylo slovně dohodnuto? Máte na to nějaké svědky? Je to nějaký prapodivný… :think:

Cenarius
Kecalka 280 příspěvků 13.05.19 12:38
@Anonymní píše:
Chyba je na jeho straně, minuly rok me posilal drive domu, mou chybou to nebylo. A od te doby se to semnou tahne.

No evidentne jste nemela nic proti, ze vam budou chybet hodiny a jak to pak chce resit.

Kaci89
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 13.05.19 12:49

A to si nevedela, ze ti budou chybet hodiny? a to sis jako myslela ze ti je dopise, kdyz nemas odmakano nebo co? vzit z dovolene ti to muze a jeste by jsi mu mela podekovat, ze to udela takhle a nebo neplaceny volno

Kaci89
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 13.05.19 12:50

A to ti chybi z minuleho roku a resite to ted v kvetnu? to je nejaky divny, u nas musi bejt vse sul nul do konce roku

awesomeone
Kecalka 201 příspěvků 2 inzeráty 13.05.19 12:53

Doporučuji zavolat s dotazem na oblastní inspektorát práce, poradí po telefonu, číslo k dohledani na netu…

Váš příspěvek
Reklama