Mispregnol po ZT - křeče v břiše, ale ne v podbříšku

Anonymní
15.7.21 13:32

Mispregnol po ZT - krece v brise ale ne v podbrisku

Ahoj holky jsem po Zamlklem tehotenstvi a dostala jsem dnes potratovou tabletku Mispregnol ve dvou davkach - dve tablety 400g rano a dve o tri hodiny pozdeji. Jsem asi hodinu po posledni davce a mam silene zimnice a krece v brichu ale ne v podbrisku, je to normalni? Neboli to jako menstruace…kdy vam po mispregnolu zacalo krvaceni? Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
15.7.21 14:10

Ahoj, je mi to moc lito. V pátek jsem si prošla přesně tím samým. Já měla také celé odpoledne velké zimnice střídavě s navaly horka. Menstruační bolest začala k večeru a stupňovalo se to, krvácení začalo až nad ránem, pak ráno teda bylo velmi velmi silné a odchazely ze mě i kusy tkáně, trvalo to asi hodinu a pak už nic, ani špinění, ani žádné další špatné fyzické příznaky. Držím palce, ať to (v rámci možností) zvládneš.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 22:55
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi to moc lito. V pátek jsem si prošla přesně tím samým. Já měla také celé odpoledne velké zimnice střídavě s navaly horka. Menstruační bolest začala k večeru a stupňovalo se to, krvácení začalo až nad ránem, pak ráno teda bylo velmi velmi silné a odchazely ze mě i kusy tkáně, trvalo to asi hodinu a pak už nic, ani špinění, ani žádné další špatné fyzické příznaky. Držím palce, ať to (v rámci možností) zvládneš.
@Anonymní píše:

Moc dekuju, zacala jsem asi par minut po vlozeni diskuze silne krvacet s velkymi kusy sliznice a cca pred pulhodinou ze me vysel i gestacni vacek.. psychicky je to teda hrozne jeste ze je manzel takova podpora. Preju ti at se z toho brzy dostanes a dockas se dalsiho prdoly.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat