2. injekce po revizi dělohy

12.7.21 10:12

2.injekce po revizi delohy

Ahoj holky, minulou stredu jsem byla na revizi delohy. V patek jsem mela sileny bolesti, jeli jsme do nemocnice, kde mi rekli, ze tam je rezidua 21×11mm. Dostala jsem injekci methylu s tim, ze by to melo pres vikend odkrvacet. Celej vikend jsem opravdu krvacela a dnes jsem sla na kontrolu s tim, ze uz to musi byt v poradku. Bohuzel dnes to bylo jeste horsi, to vubec nechapu, pry se to zvetsilo a uz me chteli posilat na dalsi revizi. Ja jsem nechtela, tak mi pichli 2.injekci. Ptala jsem se, jestli to ma smysl, doktor rekl, ze je to 50 na 50. Pokud to nepomuze, tak pristi pondeli stejne prijde revize. Ted si doma tlucu do hlavy, ze jsem radsi na tu revizi mela jit hned a mit klid.. :-( Mate nekdo podobnou zkusenost, ze 2.injekce zabrala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
418
12.7.21 10:30

Mě už druhou ani nedali, že to nemá smysl, ale já po první vůbec nekrvácela a navíc jsem byla už 7 týdnů po revizi. U mě nakonec za další měsíc odešlo samo, pila jsem hodně maliníku a kontryhele. Ale měla jsem trochu menší reziduum a krom špinění bez potíží. Navíc se na ně přišlo až 6 týdnů po revizi u nového lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat