Manželka mě podvedla a chtěla vrátit semnou ale má těhotná

13
7.7.21 12:55

Manželka mě podvedla a chtěla vrátit semnou ale má těhotná

Dobrý den, jsem David. Žiju s manželkou déle celkem 13 let ale jsme manželé 8 let. Snažili jsme založit dlouho o dítě a přišla jednou dítě na potrat. Pak asi v březnu podvedla tajit s jiným milencem v práci a odešla od mě v dubnu, stěhovala k pronájmu a užívala s milencem až do konce května. Potom mě chtěla vrátit dohromady ale má zklamaná s těhotnou. Nečekala osud těhotná s milencem a nechtěla žít dohromady s milencem, protože byli dokola problémy. Už přestala milovat ho a litovala toho proč udělala velkou chybu. Omluvila mě moc a poprosila abychom si vrátili dohromady. Bohužel manželka je těhotná a není já otec :-( Rád bych se vzal dohromady s manželkou ale mám špatné v hlavě proč má těhotná :-( Už si nedokážu zapomenout co se stalo ní. Manželka chce abych si vychoval nevlastní táta na děti :-/ Mě vadí, že manželka pořád komunikovala s milencem téma o dítě a vůbec se mi nepříjemně ;-( Už nevím co bude dal a nemám silný chuť. Jestli mám vzít těhotnou manželkou a budu rád pochovat děti nebo radši ukončím s manželkou. Abych si měl čistý vědom. Víte že naše přátelé a celé rodiny nebudou mít příjemně a možná naproti mě ;-( Prosím vámi, co si myslíte názoru? Odpovídáte si mě prosím. Jsem opravdu smutný a zklamaný proč udělala manželka ;-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26636
7.7.21 12:57

To se nedá číst, ty nejsi Čech?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4071
7.7.21 12:58
@MarioLemix píše:
Dobrý den, jsem David. Žiju s manželkou déle celkem 13 let ale jsme manželé 8 let. Snažili jsme založit dlouho o dítě a přišla jednou dítě na potrat. Pak asi v březnu podvedla tajit s jiným milencem v práci a odešla od mě v dubnu, stěhovala k pronájmu a užívala s milencem až do konce května. Potom mě chtěla vrátit dohromady ale má zklamaná s těhotnou. Nečekala osud těhotná s milencem a nechtěla žít dohromady s milencem, protože byli dokola problémy. Už přestala milovat ho a litovala toho proč udělala velkou chybu. Omluvila mě moc a poprosila abychom si vrátili dohromady. Bohužel manželka je těhotná a není já otec :-( Rád bych se vzal dohromady s manželkou ale mám špatné v hlavě proč má těhotná :-( Už si nedokážu zapomenout co se stalo ní. Manželka chce abych si vychoval nevlastní táta na děti :-/ Mě vadí, že manželka pořád komunikovala s milencem téma o dítě a vůbec se mi nepříjemně ;-( Už nevím co bude dal a nemám silný chuť. Jestli mám vzít těhotnou manželkou a budu rád pochovat děti nebo radši ukončím s manželkou. Abych si měl čistý vědom. Víte že naše přátelé a celé rodiny nebudou mít příjemně a možná naproti mě ;-( Prosím vámi, co si myslíte názoru? Odpovídáte si mě prosím. Jsem opravdu smutný a zklamaný proč udělala manželka ;-(

Uaaa, uz trolli i překladač :lol:
Ja myslim, ze se budes muset rozhodnout sam. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22492
7.7.21 12:58

Ty jsi cizinec? Ten text vůbec nedává smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21517
7.7.21 13:00
@Oli.Lyon píše:
Uaaa, uz trolli i překladač :lol:
Ja myslim, ze se budes muset rozhodnout sam. :mavam:

To nám ta technika pokročila, co? :mrgreen: Nebo je to produkt distanční výuky? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013
7.7.21 13:01
@Kriss Tina píše:
Ty jsi cizinec? Ten text vůbec nedává smysl.

Stačí si přečíst nadpis a je jasné, že to bude nečitelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
7.7.21 13:02

@pikola Promiň nepíšu dobře v češtině :-/ jsem neslyšící abyste si pochopila. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4071
7.7.21 13:02
@Janli píše:
To nám ta technika pokročila, co? :mrgreen: Nebo je to produkt distanční výuky? 8o

Ja to nechci vedet :lol: ale kdyby nahodou on fakt cizinec a toto byt vážný míněno otázka, tak si s odpověďmi může vytapetovat, neboť je nepochopí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
7.7.21 13:03

@Kriss Tina Promiň nepíšu dobře v češtině a jsem neslyšící. Mě mrzí že jste nečetla rozumět :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4071
7.7.21 13:04
@MarioLemix píše:
@pikola Promiň nepíšu dobře v češtině :-/ jsem neslyšící abyste si pochopila. Děkuji

Jakoze neslysici neumi cesky? Ja nevim, moje mama je skoro hlucha, ale teda projevuje se úplně normálně. Kdybys napsal ze jsi treba francouz, tak bych ti to stejně neverila, ale takhle…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30698
7.7.21 13:05
@Janli píše:
To nám ta technika pokročila, co? :mrgreen: Nebo je to produkt distanční výuky? 8o

Mozna si admini pořídili programek na rozproudeni diskusi. A delali ho stejni programatori, co tu delaji vsechny ty zmeny k lepšímu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
7.7.21 13:06

@Oli.Lyon jsem český a prosím můžete si respektovat že jsem psal. Nechcete si mi odpovídat názoru co jsem psal. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24316
7.7.21 13:08

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dobrý, pobavilo,
to píše automatický překladač :mrgreen: :mrgreen: pomoc, už stačí, já se nemůžu pořád smát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
7.7.21 13:11

Jste normálni? Už toho nechte!!Je neslyšící. To je uplně běžný, že neslyšící neumí stoprocentně psanou češtinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6260
7.7.21 13:13
@MarioLemix píše:
@Oli.Lyon jsem český a prosím můžete si respektovat že jsem psal. Nechcete si mi odpovídat názoru co jsem psal. Díky

tak pokud jste manzele, tak papirove bude dite tve, tak ci tak, pokud s tim neco neudelas… m

Příspěvek upraven 07.07.21 v 13:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat