Mlíčko s kaší nebo jen kaše na noc?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4706
15.6.17 10:25

Klidně bych dala kaši s mlékem, ale zkoušela bych spíš lžičkou než láhví

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
191
15.6.17 11:46

@warita zkousim :) nejdriv jsem mela nemlecnou a tu jsem delala do Nutrilonu a davala mliko ze 180ml a do toho 4 kavove lzicky, ted mam tu mlecnou, ale protoze delam ridkou, tak taky udelam Nutrilon, ale dam o dve odmerky min a dam ty dve odmerky kase a pak do toho jeste pridavam pol. lzici celozrnne krupice nebo ryzovych vlocek znacky Holle. Ale nemusis, ja zacala kvuli zavadeni lepku. A ty ryzove mu tam obcas dam, protoze mu chutnaji. A jeste to vzdy pasiruju pres sito, at mam jistotu, ze to fakt protece :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí