Mlíčko s kaší nebo jen kaše na noc?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Klidně bych dala kaši s mlékem, ale zkoušela bych spíš lžičkou než láhví
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@warita zkousim
nejdriv jsem mela nemlecnou a tu jsem delala do Nutrilonu a davala mliko ze 180ml a do toho 4 kavove lzicky, ted mam tu mlecnou, ale protoze delam ridkou, tak taky udelam Nutrilon, ale dam o dve odmerky min a dam ty dve odmerky kase a pak do toho jeste pridavam pol. lzici celozrnne krupice nebo ryzovych vlocek znacky Holle. Ale nemusis, ja zacala kvuli zavadeni lepku. A ty ryzove mu tam obcas dam, protoze mu chutnaji. A jeste to vzdy pasiruju pres sito, at mam jistotu, ze to fakt protece ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit