Moc jsem si tady nepokecala

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
307
11.1.22 09:56

Moc jsem si tady nepokecala

Musím říct, že jsem si tady moc nepokecala. Chodila jsem sem, tak před osmi lety na mateřské a ta úroveň tohoto fóra byla mnohem vyšší. V podstatě bylo lepší poradit se tady, než třeba u doktora. Asi jsem chodili i nějaci odbornici.

I ty kategorie a tak, byly lépe rozdělené. Asi už jsem nechodí moc lidí. Nebo mámči na mateřských nemají tolik času. Tak jsem se chtěla zeptat jestli je tady někdo, kdo sem chodí dlouho a jak to vidí. Nebo jestli je celkově nějaké lepší fórum pro ženy v domácnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Floralys
11.1.22 09:58
@Gežitka píše:
Musím říct, že jsem si tady moc nepokecala. Chodila jsem sem, tak před osmi lety na mateřské a ta úroveň tohoto fóra byla mnohem vyšší. V podstatě bylo lepší poradit se tady, než třeba u doktora. Asi jsem chodili i nějaci odbornici.I ty kategorie a tak, byly lépe rozdělené. Asi už jsem nechodí moc lidí. Nebo mámči na mateřských nemají tolik času. Tak jsem se chtěla zeptat jestli je tady někdo, kdo sem chodí dlouho a jak to vidí. Nebo jestli je celkově nějaké lepší fórum pro ženy v domácnosti.

Minimálně je to tu velmi poučné. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
5563
11.1.22 10:03

Mám stejný názor, ovládly to nicky, které každého akorát shodí a zesměšní. Lepší sem nic osobního nepsat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10387
11.1.22 10:05

Já sem chodím už asi 15 let a bavím se tady pořád stejně ;) :lol:.

A nikdy mě nikdo nijak neshazoval, možná proto, že nemám přiblblé dotazy ;)

Příspěvek upraven 11.01.22 v 10:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27343

Já sem chodim asi 8 let a moc rozdíl nevidím. Spíš se tu poslední dobou množí pořád jen témata ve stylu: vidíte ducha, Corona, případně nějaký troll. Ale že bych se sem chodila řadit místo k Dr, to fakt ne, pořád je to fórum plné anonymů a je třeba to brát s rezervou. Ale na některá témata to tu může být zajímavé :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3349

Tráva nikde zelenější není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23293
11.1.22 10:09

Vždycky tady byla nějaká skupina,, roztleskávaček,,. Mas ještě modrého kone. Ovšem emimino jede nejvíc. Není ale pro slabé kusy no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29615
11.1.22 10:09
@Gežitka píše:
Musím říct, že jsem si tady moc nepokecala. Chodila jsem sem, tak před osmi lety na mateřské a ta úroveň tohoto fóra byla mnohem vyšší. V podstatě bylo lepší poradit se tady, než třeba u doktora. Asi jsem chodili i nějaci odbornici.I ty kategorie a tak, byly lépe rozdělené. Asi už jsem nechodí moc lidí. Nebo mámči na mateřských nemají tolik času. Tak jsem se chtěla zeptat jestli je tady někdo, kdo sem chodí dlouho a jak to vidí. Nebo jestli je celkově nějaké lepší fórum pro ženy v domácnosti.

tak, když chceš, aby tě nikdo neshazoval, tak nesmíš psát rady do témat, o kterých nic nevíš :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3349
11.1.22 10:13

@stinga tohle je hrozný, něco nakousneš… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29615
11.1.22 10:18
@JanaDaR píše:
@stinga tohle je hrozný, něco nakousneš… :D
;) diskuse „Ambulantní porod v dnešní době“, a „Příspěvek na bydlení 2022“ - to je jen, co jsem si všimla
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8275
11.1.22 10:18
@Gežitka píše:

Pred cca 10 -12 lety tu byla úplně jiná atmosféra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
11.1.22 10:20

Mi to tu pripada fajn, pokud prijde nekdo normalni a zalozi normalni diskuzi tak je to v klidu. Ale bohuzel se to tu mnozi samymi lovkynemi duchu apod. To je na strelu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11881
11.1.22 10:21
@stinga píše:
tak, když chceš, aby tě nikdo neshazoval, tak nesmíš psát rady do témat, o kterých nic nevíš :mavam:

Sypej tam tu sůl dokud je rána čestvá, ať to pěkně štípe! :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9637
11.1.22 10:22
@Kockazvysocan píše:
Pred cca 10 -12 lety tu byla úplně jiná atmosféra.

Před 10 let-12 lety byla obecně na internetu jiná atmosféra.. facebook v plenkách a v ČR téměř neznámý, instagram neexistoval, chytré telefony ještě měly přicházet. Na internet zdaleka nechodilo tolik lidí a zdaleka nebyl tolik přístupný. A když půjdeš do historie ještě dál třeba 18 let zpět… tak to už seš v úplně jiném světě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3349
11.1.22 10:22

@ludmilaadamkova chtěla jsem napsat naprosto totéž. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu