Moc jsem si tady nepokecala

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
11.1.22 17:15

@MartinaIrena Fragolu musela zákonitě uvláčet ta její soukromá mateřská škola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18910
11.1.22 17:17
@JanaDaR píše:
@MartinaIrena Fragolu musela zákonitě uvláčet ta její soukromá mateřská škola.
:mrgreen: :andel: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10169
11.1.22 17:21
@JanaDaR píše:
@MartinaIrena Fragolu musela zákonitě uvláčet ta její soukromá mateřská škola.

Kdo ví, na kolika dětech je teď. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.22 17:22

@mado to už je: Kolik jich máš? Ani nevim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
11.1.22 17:43

@MartinaIrena
jéé, Gladys, Fragola, Terinka 4444…ty jsem ráda četla :pankac:, kde je jim konec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108300
11.1.22 18:15
@MartinaIrena píše:
Já jo. Gladys, Jura, Šája, Kate Black, ještě dříve Lesina, lidi ze všech mých asi osmi uzavřenek, který postupně odcházeli, až uzavřenka zcela zanikla… Sluka, ShadowHunter, Larr, Esterka13 :(, Virginia, Fragola, Rejzicka, CokeLady… a kdoví kolik dalších lidí.

Ty bláho Jura, kluk chytrá, co s ním asi je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6191
11.1.22 18:29
@prokr píše:
Hus neměl pravdu :think:?

To mě taky zajímá, ale nechtělo se mi psát 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
902
11.1.22 18:33

@Paola21

Líp bych to nenapsala, člověk má pomalu strach se na něco zeptat, řekla bych možná, že větší strach odpovědět někomu…

Každýho okamžitě zesměšní… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
289
11.1.22 18:42

Já jsem tu tuším od roku 2013. Tehdy sem byla mladá, bezdětná, děti mě nezajímaly, ale byly tu skvěle diskuze o hubnutí. Hlavně kolem cvičení s Jillian M., tam to holky roztáčely a bylo to super, na to ráda vzpomínám…dneska je to kolem tohoto tématu bída 😊
Já sem v diskuzích někdy zla, ale často se jedná o fakt negramoty a příšerne diskuze. Často si zakazuji něco psát a někdy se neudrzim no.
Proč tu sem? Zajímají mě osudy, životní příběhy, přičítám fakt staré diskuze. Momentálně se kolem mě blízcí lidé hodně rozvádí a mě ta tématika zajímá…co ženy prožívají, co děti a tak.
Rady tu nikdy nehledám, protože bych je tu nedostala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30835
11.1.22 21:44
@Anelize píše:
Já jsem tu tuším od roku 2013. Tehdy sem byla mladá, bezdětná, děti mě nezajímaly, ale byly tu skvěle diskuze o hubnutí. Hlavně kolem cvičení s Jillian M., tam to holky roztáčely a bylo to super, na to ráda vzpomínám…dneska je to kolem tohoto tématu bída 😊
Já sem v diskuzích někdy zla, ale často se jedná o fakt negramoty a příšerne diskuze. Často si zakazuji něco psát a někdy se neudrzim no.
Proč tu sem? Zajímají mě osudy, životní příběhy, přičítám fakt staré diskuze. Momentálně se kolem mě blízcí lidé hodně rozvádí a mě ta tématika zajímá…co ženy prožívají, co děti a tak.
Rady tu nikdy nehledám, protože bych je tu nedostala.

Ani se ti nedivím.
Výživná diskuze zde. :zed:
https://www.emimino.cz/…rankovani/2/?…

Její první diskuze taky stojí za to. Chlap na ÚP. Nedostane peníze z ÚP. A v druhé diskuzi se ptá jestli má nárok na peníze, když studuje VŠ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1189
11.1.22 21:52

Ja tu jsem letos 10 let.

Myslím, ze se skoro nic nezměnilo.
Zastánkyně tchyní jsou tu pořád :mrgreen: :mrgreen:
Jediný co mě za ty léta pořád dostává - zeptas se na neco, chces poradit - neporadí, jeste to otočí, proti tobě, že by chteli znat druhou stranu. :mrgreen: :mrgreen: :potlesk:
Ale proč. Otazka zní jasně= odpověď. Ne vymyslet scifi.. A zacházet do uplnych cicovin. Co by bylo kdyby bylo apod..

No jinak dost uzivatelek zmizelo, ktere jsem tu vidala. Vzpominam na K. black, mroe, smoulinku, fragolu, Run..A mozna tu jeste nekde jsou. ale nevidám je tu.
Ostatní co tu nejsou mají rozum a věnují se normální osobní diskuzi :mrgreen: :mrgreen: :potlesk:

Jinak je to tu fajn, jsou tu šikovné holciny, které vzdy poradily (daně, finance atd.).

Obcas je tu takova diskuze, že mi to zvedne naladu, a tlemim se cely den.

Za mě emimino pořád vede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17765
11.1.22 21:55

@Prdolinka86 @mroe je tu pořád a určitě ne neviditelná, radí stále hezky 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1189
11.1.22 21:58

@BohunkaP aaa tak jsem ji nepostrehla. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32658
11.1.22 22:01
@Prdolinka86 píše:
@BohunkaP aaa tak jsem ji nepostrehla. :kytka:

musíš do diskusí o covidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32658
11.1.22 22:08

Já se sem chodím primárně odreagovat a pobavit, a dobré, téměř denně se chechtám jako blázen,
některé diskuse mě chytnou za srdce, některé názory naštvou, ale nijak to neprožívám, jsou to jen „ty internety“, není to skutečný život,
v otázkách zdravotních, když vím, poradím,
a uživatelé, kteří odešli - tak asi už se jim to tady přejedlo, ono je to opravdu pořád dokola - vztahy, snažení, duchy na testech, těhotenské nevolnosti… školky, školy, puberta… akorát ten covid byl nový, ale už je to dva roky také pořád dokola, jen naše vláda vymýšlí stále hloupější a hloupější zákony a opatření

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat