Moc jsem si tady nepokecala

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
11563
11.1.22 11:02
@Sedmnactnulajedna píše:
Mě emimino úplně fascinuje. Jednak to tady pořád žije, takže obvykle najdu něco k přečtení nebo i přispění, a jednak to beru jako úžasnou psychologickou/sociologickou sondu, navíc obvykle bez těch zástěrek, co člověk používá v reálném světě.
Samozřejmě přátelům bych nikdy nepřiznala, čím trávím lenošivé chvilky, protože neznalí nemůžou pravou hodnotu takového fóra pochopit :nevim: :)

přesněš.. pro mé přátele je to mimibazar a řeší se zde manža, čvachtání recepty z kterých se chce zvracet jen při přečtení, tuleníčko, a mimískové

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3975
11.1.22 11:04
@Sedmnactnulajedna píše:
Mě emimino úplně fascinuje. Jednak to tady pořád žije, takže obvykle najdu něco k přečtení nebo i přispění, a jednak to beru jako úžasnou psychologickou/sociologickou sondu, navíc obvykle bez těch zástěrek, co člověk používá v reálném světě.
Samozřejmě přátelům bych nikdy nepřiznala, čím trávím lenošivé chvilky, protože neznalí nemůžou pravou hodnotu takového fóra pochopit :nevim: :)

Přesně, s tím přiznáním ještě o to více :mrgreen: :palec: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4995
11.1.22 11:06
@ludmilaadamkova píše:
přesněš.. pro mé přátele je to mimibazar a řeší se zde manža, čvachtání recepty z kterých se chce zvracet jen při přečtení, tuleníčko, a mimískové

Myslím, že celá spousta lidí má e-mimino jako takové své guilty pleasure, kterým se zrovna nechlubí. :D (já taky)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3410
11.1.22 11:09
@Paola21 píše:
Mám stejný názor, ovládly to nicky, které každého akorát shodí a zesměšní. Lepší sem nic osobního nepsat.
…přibylo mi trochu času, tak jsem cca po dvou letech nakoukla 8o ukazuju se tady, ale nevím, nevím… :think: asi souhlas s tebou ;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17765
11.1.22 11:11
@Gežitka píše:
Musím říct, že jsem si tady moc nepokecala. Chodila jsem sem, tak před osmi lety na mateřské a ta úroveň tohoto fóra byla mnohem vyšší. V podstatě bylo lepší poradit se tady, než třeba u doktora. Asi jsem chodili i nějaci odbornici.I ty kategorie a tak, byly lépe rozdělené. Asi už jsem nechodí moc lidí. Nebo mámči na mateřských nemají tolik času. Tak jsem se chtěla zeptat jestli je tady někdo, kdo sem chodí dlouho a jak to vidí. Nebo jestli je celkově nějaké lepší fórum pro ženy v domácnosti.

Od roku 2008, kdy jsem se tu zaregistrovala, se tu změnila spousta věcí - stejně jako všude jinde na internetu i ve společnosti - ale na tom nevidím nic divného.

Sama jsem už pár let žádnou diskusi nezaložila, ale rad, inspirací i nových poznatků jsem tady načerpala spoustu. S některými uživateli se shodnu, jiní mi lezou na nervy nebo naopak já jim… c´est la vie :nevim:

Nezaznamenala jsem tu ale postupem let nic, kvůli čemu bych měla potřebu zakládat diskuse typu „dnes jsou tu všichni zlí“, „úroveň je špatná, dřív to bylo lepší“ apod. Ostatně tenhle přístup nemám moc ráda - připadá mi to podobně zapšklé jako když někteří senioři prskají, jaká je dnešní mládež děsná… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.22 11:14

@BohunkaP ale to bylo vždycky, na dnešní seniory předešlá generace také hudrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70612
11.1.22 11:14
@Gežitka píše:
Musím říct, že jsem si tady moc nepokecala. Chodila jsem sem, tak před osmi lety na mateřské a ta úroveň tohoto fóra byla mnohem vyšší. V podstatě bylo lepší poradit se tady, než třeba u doktora. Asi jsem chodili i nějaci odbornici.I ty kategorie a tak, byly lépe rozdělené. Asi už jsem nechodí moc lidí. Nebo mámči na mateřských nemají tolik času. Tak jsem se chtěla zeptat jestli je tady někdo, kdo sem chodí dlouho a jak to vidí. Nebo jestli je celkově nějaké lepší fórum pro ženy v domácnosti.

Já si tu pokecám dost, záleží co preferujes za témata

A nic lepšího ani podobného není.
Chodila jsem ještě na dvě podobné diskuze a ty už dávno umřely.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3410
11.1.22 11:16
@Cenarius píše:
Sypej tam tu sůl dokud je rána čestvá, ať to pěkně štípe! :D
:lol: tak nějak to tady vidím. A nejhorší je, že tady chce každý něco říct (i když vlastně o tématu skoro nic neví) a nejhorší je, že takoví pak kopou nejvíce :lol: :lol: :lol: ale už mě to nepobuřuje, ale rozesmívá.

Nech některé mluvit (psát) déle a ztrapní se sami…no a tím, že se tady zbytečně „solí“, tak ochabují témata, řeší se hlouposti…Lidi to zkusí jednou, po druhé už si dobrovolně „sodu“ nedaj a raději o problému nepíšou. Za hloupost nebo nevědomost se přece nemusí hned kopat, ale jde i slušně pokecat! ale ego některých vítězí.

Zdá se mi to? nebo přibylo dotazů „anonymů“… čím to asi bude? :nevim: :lol:

Příspěvek upraven 11.01.22 v 11:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.22 11:16

Založme diskusi s názvem Mravnost nade vše, tam se budeme pohoršovat nad novými uživateli. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70612
11.1.22 11:19
@Paola21 píše:
Mám stejný názor, ovládly to nicky, které každého akorát shodí a zesměšní. Lepší sem nic osobního nepsat.
Ale to je klasika
@Kockazvysocan píše:
Pred cca 10 -12 lety tu byla úplně jiná atmosféra.

Vážně?
Myslím, že tu budu cca 10 let :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
11.1.22 11:26

Moc nechápu, jak může někoho bavit xy let lézt na to samé fórum. :nevim: Ještě se to dá pochopit třeba u hudby-vznikají nové projekty, kapely, alba a atd. Ale moc nových komplikací v těhotenství a nových problémů s dětmi nevzniká. :lol:
Teoreticky by pro načerpání informací mělo stačit několik měsíců občasného čtení plus se třeba někdy vrátit, když hledám konkrétní informaci. Jinak je ztráta času taky plkat furt o tom samém do nekonečna.
Co se třeba vzhledu nebo právních rad týká, tak na to zas je xy jiných a odbornějšícxh stránek. Nic proti těm pár jedincům, co mají v něčem trochu přehled, ale kvůli nim sem taky nemá smysl dlouhodobě docházet…a na ta vztahová vlákna se většinou bez výsměchu odpovídat snad ani nedá.

Fakt mě strašně mrzí, že si paní zakladatelka nepokecala (pro méně chápavé-ironie).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30835
11.1.22 11:29
@stinga píše: ;) diskuse „Ambulantní porod v dnešní době“, a „Příspěvek na bydlení 2022“ - to je jen, co jsem si všimla

I jiná diskuze. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44948
11.1.22 11:30

@Kriss Tina taky si myslím, že jsou to většinou znuděná děcka v karanténě. Ten nárůst býval vidět vždycky o prázdninách, no a teď je to tak nějak průběžně. Kdyby to bylo vtipné, tak se člověk aspoň zasměje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3410
11.1.22 11:33
@Fuflík píše:
Moc nechápu, jak může někoho bavit xy let lézt na to samé fórum. :nevim: Ještě se to dá pochopit třeba u hudby-vznikají nové projekty, kapely, alba a atd. Ale moc nových komplikací v těhotenství a nových problémů s dětmi nevzniká. :lol:
Teoreticky by pro načerpání informací mělo stačit několik měsíců občasného čtení plus se třeba někdy vrátit, když hledám konkrétní informaci. Jinak je ztráta času taky plkat furt o tom samém do nekonečna.
Co se třeba vzhledu nebo právních rad týká, tak na to zas je xy jiných a odbornějšícxh stránek. Nic proti těm pár jedincům, co mají v něčem trochu přehled, ale kvůli nim sem taky nemá smysl dlouhodobě docházet…a na ta vztahová vlákna se většinou bez výsměchu odpovídat snad ani nedá.Fakt mě strašně mrzí, že si paní zakladatelka nepokecala (pro méně chápavé-ironie).
…já zase nehledám odborné rady ( to snad každý rozumný hledá jinde) ale ráda slyším osobní zkušenost. Pokud někdo něco řešil, je fajn slyšet jak postupoval, jak uspěl / neuspěl…Jenže ve většině případů se tady prosazuje vlastní názor, málokdy zkušenost.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1198
11.1.22 11:34
@klamonožka píše:
Myslím, že celá spousta lidí má e-mimino jako takové své guilty pleasure, kterým se zrovna nechlubí. :D (já taky)

Jj, ale je to fakt nepochopení celého tohohle světa. Na rozdíl od všech Instagramů se tady člověku otevírají stovky opravdových lidských příběhů a duší. Já už dávno nečtu beletrii, protože mi nemůže nic nového zprostředkovat.

Spousta z vás je opravdu fajn.
A u těch kousavých mě zase baví sledovat, jaká vlastní bolest za tou kousavostí stojí.
Fakt výbornej matroš tady :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat