Modrá Laguna Island - byl jste někdo?

Anonymní
23.1.20 09:55

Modrá Laguna Island - byl jste někdo?

Prosím, byl jste někdo v lázních Modrá Laguna na Islandu? Stojí to za to vysoké vstupné? Opravdu nepochybuji, že jsou nádherné, ale trochu se bojím, aby tam nebyla hlava na hlavě a my neměli pokažený zážitek - vzhledem k ceně vstupného.

Anonym prosím zachovat, plánujeme velkou dovolenou, ale okolí to ještě neví.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5552
23.1.20 14:02

My byli. Za mě je to atrakce pro turisty, drahá, hlava na hlavě. Vlasy jsme si dávali dohromady ještě pár týdnů potom (a to jsme kondicionér použili, jak doporučovali). Daleko víc jsme si užili normální bazény a koupaliště, které jsou v každé vesnici. Na druhou stranu by mě mrzelo, kdybychom tu Modrou lagunu neabsolvovali, měla bych určitě pocit, že jsem o něco přišla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.20 22:59

My jsme na doporučení místo Blue lagoon byli v Myvatn Nature Baths. Cena byla poloviční a zážitek super, ale samozřejmě nemám srovnání…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.1.20 23:04
@KovarovaV píše:
My jsme na doporučení místo Blue lagoon byli v Myvatn Nature Baths. Cena byla poloviční a zážitek super, ale samozřejmě nemám srovnání…

My máme teoreticky na programu. oboje… Takže teď babo raď… Chtěla bych zažít oboje, ale peníze jsou to šílené - zas, sotva kdy se tam vrátím. A pak litovat, že jsme si to nechali ujít.

Díky za pochopeni anonymu.

• Nahlásit
  • Citovat
28.1.20 23:09

Třeba se najde někdo, kdo absolvoval oboje a poradí, co se mu líbilo víc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama