Mohu smíchat toner s balzámem na vlasy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymka0007
Povídálka 20 příspěvků 20.01.19 14:49
Mohu smíchat toner s balzámem na vlasy?

Ahoj! Můžu smíchat toner s balzámem na vlasy? Abych měla toho toneru víc. A bude stále dobře pigmentovaný? Mám hnědý toner od syoss a černý balzám od Gliskur. Děkuji :palec:

Reakce:
ivik21
Generální žvanilka 20640 příspěvků 20.01.19 15:28
@Anonymní píše:
Ahoj! Můžu smíchat toner s balzámem na vlasy? Abych měla toho toneru víc. A bude stále dobře pigmentovaný? Mám hnědý toner od syoss a černý balzám od Gliskur. Děkuji :palec:

Tak logicky, čím víc toner naředíš, tím míň obarví :think:

scentini
Závislačka 3579 příspěvků 20.01.19 15:32

Obcas pouzivam mariu nilu fialovou barvu a redim balzamem, aby prave nebyla tak fialova.

admin
Extra třída :D 11610 příspěvků 20.01.19 17:41

Smazala jsem hádavé příspěvky a nastavila diskuzi neanonymní (anonymita slouží pouze u citlivých témat).

Díky za respektování pravidel a následné klidné povídání, :kytka:
 Monika

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >