Poradna dentální hygienistky
Pavla Pilneyová DiS.
Ahoj! Můžu smíchat toner s balzámem na vlasy? Abych měla toho toneru víc. A bude stále dobře pigmentovaný? Mám hnědý toner od syoss a černý balzám od Gliskur. Děkuji ![]()
@Anonymní píše:
Ahoj! Můžu smíchat toner s balzámem na vlasy? Abych měla toho toneru víc. A bude stále dobře pigmentovaný? Mám hnědý toner od syoss a černý balzám od Gliskur. Děkuji
Tak logicky, čím víc toner naředíš, tím míň obarví ![]()
Obcas pouzivam mariu nilu fialovou barvu a redim balzamem, aby prave nebyla tak fialova.
Smazala jsem hádavé příspěvky a nastavila diskuzi neanonymní (anonymita slouží pouze u citlivých témat).
Díky za respektování pravidel a následné klidné povídání, ![]()
Monika