Moje dcera a tchýně

307
1.7.21 14:08

Moje dcera a tchýně

Ahojte holky.. jaký máte vztah se svou tchýni?
My jsme se nikdy moc v lásce neměli..a tak jsem si myslela že až se nám narodí dcera, tak že se to zlepší..a zdá se mi že je to ještě horší..
Než jsem porodila tak nám naslibovala že se bude starat..a že pro svou vnučku udělá všechno…
Naše holčička měla před dvěma dny 2 měsíce..a ona ji za tu dobu viděla 3×..bydlí od nás asi 40 minut cesty..sice nemá řidičák ale jet autobusem není zas takový problém..
Když dám na fb nejsou fotku s malou tak nám taky furt komentuje „Posílám pusinku“ „Moje krásná vnučka“ „Jsem pyšná babička“..ale to všechno jsou jen prázdné slova..chápu že chodí do práce a že bydlí trochu dál než my..ale kdyby aspoň zvedla blbý telefon a zeptala se na malou jak se má nebo jestli je zdravá..tak to ne :nevim:
Když jsme od ní minule s malou odjížděli tak se jí přítel ptal jestli je ráda že nás viděla a ona jen „Hmm“..co si o tom myslíte? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4076
1.7.21 14:12

Já nevím, asi nějak nevidím v ničem problém…nehledáš na tchýni zbytečně chyby? Co tak zvednout telefon a pozvat ji na návštěvu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1420
1.7.21 14:13

No vzhledemk tomu, ze ti sotva skoncilo sestinedeli mi to prijde celkem adekvatni.. a jestli sama pracuje, jak casto myslis ze ji bude vidat? Vzdyt ted ti s ni sotva nejak pomuze nez ze ti ji vezme na hodku ven a kvuli hodince jezdit nejak casto se ji asi moc nevyplati.. pockej az mala vyroste jeste aspon mesic dva..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
1.7.21 14:14

@juliettee mě jen mrzí že o malou nějak nejeví zájem..moje mamka se na malou ptá každý den :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16574
1.7.21 14:14
@Majka6802 píše:
Ahojte holky.. jaký máte vztah se svou tchýni?
My jsme se nikdy moc v lásce neměli..a tak jsem si myslela že až se nám narodí dcera, tak že se to zlepší..a zdá se mi že je to ještě horší..
Než jsem porodila tak nám naslibovala že se bude starat..a že pro svou vnučku udělá všechno…
Naše holčička měla před dvěma dny 2 měsíce..a ona ji za tu dobu viděla 3×..bydlí od nás asi 40 minut cesty..sice nemá řidičák ale jet autobusem není zas takový problém..
Když dám na fb nejsou fotku s malou tak nám taky furt komentuje „Posílám pusinku“ „Moje krásná vnučka“ „Jsem pyšná babička“..ale to všechno jsou jen prázdné slova..chápu že chodí do práce a že bydlí trochu dál než my..ale kdyby aspoň zvedla blbý telefon a zeptala se na malou jak se má nebo jestli je zdravá..tak to ne :nevim:
Když jsme od ní minule s malou odjížděli tak se jí přítel ptal jestli je ráda že nás viděla a ona jen „Hmm“..co si o tom myslíte? :nevim:

Když se tchyně stará, je to špatně - když se nevnucuje, je to špatně taky.

Sotva Ti skončilo šestinedělí a místo abys byla ráda, že jsi měla možnost ho prožít v klidu a bez zbytečného rušení, tak už je babička špatná… nevím, proč by komentář „posílám pusinku“ a „moje krásná vnučka“ měla být hned planá slova… :roll:

Pokud stojíš o její návštěvu a o to, aby se vnučce víc věnovala, tak jí prostě zavolej a zeptej se, jestli by nepřijela a nepobyla s Vámi nebo třeba nevzala kočárek ven, atd. atd. Máš snad taky pusu a telefon :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4076
1.7.21 14:16

@Majka6802 nezdá se mi že by nejevila zájem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53482
1.7.21 14:16

Tk je tomiino 2m tak návštěva 3× je ok. Nebo se domluvte a jezděte tam častěji. na jakékoliv závěry je brzo. Co bys chtěla? Aby u vás byla denně? Ted stejně s miminem těžko odjede na půl dne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
825
1.7.21 14:17

Někdy je mi těch tchyni líto, buď se starají moc nebo málo :lol:

@Majka6802 nepřijde mi na jejím chování nic nenormalniho. Nabídni ji, ať v některý den přijede a že půjdete s kočárem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307

@juliettee možná že to moc prožívám..ale asi jsem si to představovala trochu jinak.. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22388

Máš 2 měsíční mimino, tchyne bydlí 40 minut autobusem, to by se mi taky denně jezdit nechtělo. Možná ti chtěla nechat klid v šestinedělí, co by za to jiná dala. Pak jsou tu stížnosti, že sou babky nasackovane u miminka non stop od narození, takže ono ať ženská udělá cokoliv, tak je to špatně. Taky někdo nemusí být podelany z novorozence, mimino leží a spí, tak co s ním no? Jestli nejsi s tchýní kámoška, aby prijela na kafe a pokecat s tebou, tak nevidím důvod proč neustále jezdit koukat na ležící dítě. Řekla bych, že s tebou mlátí hormony a zbytečně hledas chyby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
825
1.7.21 14:18
@Majka6802 píše:
@juliettee mě jen mrzí že o malou nějak nejeví zájem..moje mamka se na malou ptá každý den :?

Asi se tě boji, abys ji nenařkla, že je vlezlá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
1.7.21 14:19

@Santa Juana tohle bych o ní nikdy neřekla :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4076
1.7.21 14:19
@Majka6802 píše:
@juliettee možná že to moc prožívám..ale asi jsem si to představovala trochu jinak.. :?

Buď ráda že u vás není pořád, to by ti za chvilku začala lézt na nervy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4406
1.7.21 14:20

Podle mě čeká až ji pozveš, nechce bejt zatu ježibabu kterou pak budeš pomlouvat protože ti jezdí na návštěvy bez ohlášení.
Zvedni telefon a volej :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
281
1.7.21 14:22

Podle mě se prostě jen nechce vnucovat. Kdyby se mi na malou ptala každý den, jako to dělá tvoje maminka, lezlo by mi to dost na nervy. Proć prostě nezvedneš ten blbý telefon ty a nepozveš ji na návštěvu. Možná je ji blbý tam lézt, když to vypadá, že o to ani nestojíš, navíc máš teprve chvilku po šestinedělí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat