Monny89 porodila

Napsat příspěvek
Velikost písma:
25324
2.6.11 13:17

jinak se moc těším,až taky uvidím fotky mimi a mami :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4515
2.6.11 13:22

V ČB pouští po CS 7. den.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4417
2.6.11 13:25

mikelka - moc hezké gesto, to se dnes už nevidí aby někdo takhle pomohl. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
457
2.6.11 13:41

Mikelko jste s přítelem úžasní! :palec: Dává to naději i mě, že ještě existují lidé, kteří jsou ochotni pomoci druhému. :potlesk:
Mě pustili po CS 5. den, ale kdyby měli plno a já neměla potíže pustili by mě i 4.den.

Monny přeju šťastný návrat domů a příjemné užívání rodinné pohody s Davídkem! :hug: :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1526
2.6.11 13:50

Tak už jsou doma, mám slzičky, i když je vůbec neznám :lol: dovařím oběd a přiložím foto, snad se Monny nebudeš zlobit, že budu první…hlavně se držte a ať je ten první den ve třech co nejkrásnější!!!
Jsme s Tomem rádi, že jsme se toho mohli zúčastnit :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
48576
2.6.11 13:58
mikelka píše:
Tak už jsou doma, mám slzičky, i když je vůbec neznám :lol: dovařím oběd a přiložím foto, snad se Monny nebudeš zlobit, že budu první…hlavně se držte a ať je ten první den ve třech co nejkrásnější!!!
Jsme s Tomem rádi, že jsme se toho mohli zúčastnit :srdce:
:kytka: :kytka: mikel jsi skvělá :potlesk:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4515
2.6.11 14:03

Už se těšim na fotečky :dance:

Mikel- jsi strašně hodná, kdyby tak bylo víc lidí jako jsi ty :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6423
2.6.11 14:04

mikelka

Si fakt super,az mam slzy ve vocich nebo jsem uz neverila,ze se najdou hodni lide a ted uz verim a udelao mi to radost a nadeje,ze clovek jeste muze verit v hodni lidicky,si fakt super,ze jste takhle pomohli,fakt klobou dolu,jste andele s manzelem :hug: :andel: :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
2.6.11 14:08

J8 ani tak neobdivuju Mikel, jak jejího muže - já přijít za tím mojím, ať jaede do porodnice pro nějaké cizí lidi z internetu, tak by mi řekl, že jsem se asi úplně zbláznila :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1526
2.6.11 14:11

Davídek, kocourek

je nádherný

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20296
2.6.11 14:12
Angua píše:
J8 ani tak neobdivuju Mikel, jak jejího muže - já přijít za tím mojím, ať jaede do porodnice pro nějaké cizí lidi z internetu, tak by mi řekl, že jsem se asi úplně zbláznila :lol: :lol: :lol:

No mě by řekl, jestli nejsem debil a ať jdu no…tam no :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1526
2.6.11 14:12

...

tak znovu :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
48576
2.6.11 14:13
Angua píše:
J8 ani tak neobdivuju Mikel, jak jejího muže - já přijít za tím mojím, ať jaede do porodnice pro nějaké cizí lidi z internetu, tak by mi řekl, že jsem se asi úplně zbláznila :lol: :lol: :lol:

Mám skvělého chlapa a obávám se že by to dopadlo stejně, i když kdo ví,ještě sem to nezkoušela,ale já sem pojizdná takže já bych to zvládla kdyby to nebylo přes celou čr sama :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1526
2.6.11 14:17

já jsem blázen, můj chlap mě proto miluje a tak mu nic jiného nezbývá :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4515
2.6.11 14:18

Davídek je nádhernej,to snad ani neni možný že jsem taky měla takhle malý miminko :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková