Moravské naftové doly - zkušenost
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
13.6.23 18:29
@dicentra Odebirali jsme od nich roky elektrinu a plyn a nikdy jsme nemeli problem. Ale vloni tak zdrazili, ze jsme zmenili dodavatele. Ted uz jejich ceniky nesleduji.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
dicentra
13.6.23 19:32
@cecetka A můžeš mi prozradit, ke komu jste přešli? Jsem z ČEZu neuvěřitelně otrávená, co předvedli k nám jako dlouholetým zákazníkům
Jde mi pouze o elektřinu, plyn nemáme, děkuji ![]()
- Citovat
- Upravit
13.6.23 19:43
@dicentra Elektrinu ted mame od Eon.
Ale chce to porovnat ceniky a nabidky.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit