Moravské naftové doly - zkušenost

Napsat příspěvek
Velikost písma:
26876
13.6.23 18:29

@dicentra Odebirali jsme od nich roky elektrinu a plyn a nikdy jsme nemeli problem. Ale vloni tak zdrazili, ze jsme zmenili dodavatele. Ted uz jejich ceniky nesleduji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
dicentra
13.6.23 19:32

@cecetka A můžeš mi prozradit, ke komu jste přešli? Jsem z ČEZu neuvěřitelně otrávená, co předvedli k nám jako dlouholetým zákazníkům :roll: Jde mi pouze o elektřinu, plyn nemáme, děkuji :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
26876
13.6.23 19:43

@dicentra Elektrinu ted mame od Eon.
Ale chce to porovnat ceniky a nabidky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat