Jak se zbavit tuku na briše, když nesmím cvičit

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7156
17.5.20 12:44

Taky nevidím žádné sádlo, ale normální břicho. Zakladatelko, mohla bys i přidat nějakou fotku z netu, jaké břicho bys chtěla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7156
17.5.20 12:45

@chaela Copak je na té fotce choulostivého? Na koupák chodíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.20 12:59

@Kelsey to je mozne, ale ne pro celiaka :-D

• Citovat
  • Nahlásit
10506
17.5.20 13:02

@chaela Pouč nás, proc fotka břicha není vhodná??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.20 13:03

@Kfětoslava ja take nerikam, ze mam kdo vi jake bricho. Pouze rikam, ze bych tam nechtela ten tuk co tam mam

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.20 13:04

@Kelsey a nemam velke bricho, to jsem ani nepsala

• Citovat
  • Nahlásit
4541
17.5.20 13:08

@Kfětoslava nepsala jsem, ze je to choulostivé. Psala jsem, ze si to PODLE MĚ není úplně vhodné. Nevím, prostě mi to přijde vyfocene vyzyvave. Možná ten úhel, mini kalhotky. Ale já jsem všeobecně proti vyvesovani fotek na netu, tak mám asi nějaké zkreslené vnímání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7156
17.5.20 13:10
@Anonymní píše:
@Kfětoslava ja take nerikam, ze mam kdo vi jake bricho. Pouze rikam, ze bych tam nechtela ten tuk co tam mam

Malá vrstva tuku je naprosto normální, nemůžeš být naprosto bez tuku. Modelka z fotky to má vycvičené, řekla bych, že několikrát týdně bude cvičit. Tak počkej, až budeš na tom zdravotně lépe a hlavně měj se ráda taková jaká jsi a nenamlouvej si, že až změníš břicho, budeš šťastnější. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6046
17.5.20 13:11

Zajímala by mě ta dg, při které nesmíš cvičit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7380
17.5.20 13:11
@Anonymní píše:
@Kfětoslava ja take nerikam, ze mam kdo vi jake bricho. Pouze rikam, ze bych tam nechtela ten tuk co tam mam

bohužel takový břicho mít bez cvičení nebudeš :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7156
17.5.20 13:14
@Zumpa píše:
Zajímala by mě ta dg, při které nesmíš cvičit :mrgreen:

Budeš se Žumpo divit, ale je hodně fyzických potíží, které se vylučují s fyzickou námahou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7380
17.5.20 13:22

Jsi anonym, tak nám prosím napiš jakou máš diagnózu. A jak už tu někdo psal, domluvila bych se s fyzioterapeutem. Něco dělat určitě můžeš. Jenom když člověk správně stojí a má podsazenou pánev, tak ti automaticky zabírají břišní svaly a ani to vědomě neděláš, tak myslím, že něco takového by ti fyzioterapeut sestavit mohl :think:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.20 15:59

@chaela no jo… :-D je to anonimne a nemam zadne minikalhotky, ale kalhoty od plavek a jeste jsou z nejakeho materialu tlusteho jako je samet

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.20 16:01

Nezlobte se, nikomu nebudu psat sve diagnozy. Podala jsem otazku a nedostala jsem odpoved. Jen se tu temer kazdy chova, jak kdyby me telo znal lepe nez ja. Prijde mi tp smutne a nechapu co z toho mate

• Citovat
  • Nahlásit
7156
17.5.20 16:08
@Anonymní píše:
Nezlobte se, nikomu nebudu psat sve diagnozy. Podala jsem otazku a nedostala jsem odpoved. Jen se tu temer kazdy chova, jak kdyby me telo znal lepe nez ja. Prijde mi tp smutne a nechapu co z toho mate

Ano, to tu tak bývá. Odborníkům z emimi nestačí napsat, jsem nemocná, nemůžu cvičit, oni ti potřebují napsat, že jsi líná a že máš napsat dg, protože oni ví nejlépe, jestli se může cvičit a rozhodně to vědí lépe než tvůj doktor. Já nevím, jestli jsi tu nová, že tohoto jevu sis ještě nevšimla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat