Jak se zbavit tuku na briše, když nesmím cvičit

Napsat příspěvek
Velikost písma:
25136
17.5.20 16:28
@Anonymní píše:
@chaela nemam diastazu a verte mi ze vim co nesmim. Vzdy jsem byla nazoru, ze nechat si zasahovat do tela neprirozene je blbost, ze vselijake diety na hubnuti jsou take hovadina. Ze maji lidi cvicit. No a vidite, nekdy vam osud nadeli…

k účinnému posilování břicha postačí i cviky, kde s břichem ani se zbytkem těla nijak razantně nehýbeš. viz třeba kalanetika. Důležité je spíš přesné provedení, abys zapojovala břišní, nikoli zádové svalstvo. Což jsou třeba překonané sedy - lehy, kterýma si uškodí i zdravý člověk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13479
17.5.20 16:33
@Anonymní píše:
@Kelsey a nemam velke bricho, to jsem ani nepsala

Zadne bricho nevidim, ale jestli - tak si to nech odsat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.20 17:05

@Kfětoslava ano, nova

• Citovat
  • Nahlásit
35352
17.5.20 17:09
@chaela píše:
To by mě tedy zajímalo, co je to za nemoc, kvůli které v žádným případě nesmíš cvičit a už vůbec ne na břicho. Zkus upravit jídelníček. A seš si jistá, že je to tuk? Náš diastazu? Já mám taky sotva 50 kg a pupek jak nevím co. A mám to kvůli diastaze, cvičím na to. A nejsou to klasické cviky na břicho, ty se naopak u toho nesmí.

Muzu se zeptat, podle ceho cvicis na diastasu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35352
17.5.20 17:12
@Ou píše:
Aha - tak to máš pravdu, to fyzioterapuet nevyřeší.

Tohle je téma do psychoterapie, protože nemáš nikde žádný tuk a nepotřebuješ hubnout, evidentně máš problém se sebepřijetím a vlastní tělesností.

na fotce je úplně normální tvar hubeného, plochého břicha. Anatomicky to prostě nemůže být to co je na vyretušovaných fotkách.

Presne tak. Tam zadne bricho neni 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4541
17.5.20 18:56

@vodolejka Podle toho, co mi řekli v porodnici, a pak něco, co mi řekla fyzioterapeutka. Musíš cvičit to, co zapojuje šikmé břišní svaly, ne přímé. I na youtube je spousta videi, z tam a jsem si něco taky vzala, ale tam asi nikdy nevíš, jestli je to opravdu správně nebo ne. Tam si vkládat může kdo chce co chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7380
17.5.20 20:07
@Anonymní píše:
Nezlobte se, nikomu nebudu psat sve diagnozy. Podala jsem otazku a nedostala jsem odpoved. Jen se tu temer kazdy chova, jak kdyby me telo znal lepe nez ja. Prijde mi tp smutne a nechapu co z toho mate

Tak se hned nezlob. Dg. napsat nechceš, cvičit vůbec nesmíš, břicho žádný nemáš, tak ti asi nezbyde než se s tím smířit a nepokládat tu otázky, na které nechceš číst odpovědi, které se ti nezamlouvají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2797
17.5.20 20:29

@vodolejka Na YT mrkni na CORE ACADEMY.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35352
18.5.20 00:16
@stín katedrál píše:
@vodolejka Na YT mrkni na CORE ACADEMY.

Super, diky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6029
18.5.20 08:49
@Kfětoslava píše:
Budeš se Žumpo divit, ale je hodně fyzických potíží, které se vylučují s fyzickou námahou

Ano, pokud mají fungovat jako výmluva, těch bude hodně :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat