Mpůjčka od mbank

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NatyKli
Kecalka 157 příspěvků 07.02.17 10:31
mpůjčka od mbank

Ahoj. Chtěla bych si vzít půjčku od mBank na rekonstrukci bytu, účet u nich nemám, podala jsem si žádost a přišla mi odpověď že mám půjčku předběžně schválenou. Chtěla bych se zeptat, zda máte někdo s touto půjčkou zkušenosti a zda nevíte co ještě budou prověřovat a zda volají do zaměstnání?

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 11:04

@NatyKli Ahoj, v emailu budeš mit co dalšího mas do banky doložit pro dokončení schvalování. Bývá to zejména - doklad totožnosti a potvrzení o příjmu či 3 výpisy z BU, kam Ti chodi příjem. Podle toho by to meli dokončit. Do zaměstnáni se volá namatkove, tak těžko říct.. Ale predbezne schválení znamena, že máš v pořádku bankovní registry a šanci na získání půjčky mas velkou, pokud i příjem a ostatní věci budou v pořádku. :potlesk:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >