Reklama

Mpůjčka od mbank

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NatyKli
Kecalka 157 příspěvků 07.02.17 10:31
mpůjčka od mbank

Ahoj. Chtěla bych si vzít půjčku od mBank na rekonstrukci bytu, účet u nich nemám, podala jsem si žádost a přišla mi odpověď že mám půjčku předběžně schválenou. Chtěla bych se zeptat, zda máte někdo s touto půjčkou zkušenosti a zda nevíte co ještě budou prověřovat a zda volají do zaměstnání?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 11:04

@NatyKli Ahoj, v emailu budeš mit co dalšího mas do banky doložit pro dokončení schvalování. Bývá to zejména - doklad totožnosti a potvrzení o příjmu či 3 výpisy z BU, kam Ti chodi příjem. Podle toho by to meli dokončit. Do zaměstnáni se volá namatkove, tak těžko říct.. Ale predbezne schválení znamena, že máš v pořádku bankovní registry a šanci na získání půjčky mas velkou, pokud i příjem a ostatní věci budou v pořádku. :potlesk:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama