Mrkání - tik ve 2,5 letech?

323
27.7.13 13:19

Mrkání - tik ve 2,5 letech?

Syn má 2,5 roku a včera po návratu z jeslí jsme si s manželem všimli, že chvílemi divně mrká, připadá nám to jako tik. Ve čtvrtek a v pátek v jeslích skoro nespal, plakal, v pátek říkali, že po probuzení mu naměřili 37,2. Mám podezření, že ho zase trápí zuby, ve čtvrtek jsem mu dala chamomillu a v noci spal normálně, proto šel v pátek znovu do jeslí, ale chamomillu ráno neměl. V pátek odpoledne byl hodně unavený, kvůli té zvýšené teplotě (už ji doma neměl, mohlo to být třeba i z přehřátí) jsme mu pustili pohádku na PC. U toho jsme si všimli toho mrkání. Říkali jsme si, že to bude od únavy, ale dnes přes den to dělal zase. Když jsem se ptala, tak to prý dělá schválně, ale manželovi se to moc nezdá. Nic ho prý nebolí. V noci na dnešek měl zase chamomillu a spal celou noc, přes den je jen protivný. Přesně před 3 týdny měl klíště, tak mám strach, jestli by ten tik třeba nemohl být i od toho, ale flek se mu neudělal a na nic si nestěžuje…Neví někdo, co by to mohlo být?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7584
27.7.13 13:25
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
323
27.7.13 13:30

Díky :-) Ale dohromady jsem se tam nic nedozvěděla :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
27.7.13 13:34

Je potřeba to vyšetřit, když se ptáš co by to mohlo být…může to být z únavy, nervový tik, epilepsie a nebo alergie…víc se asi stejně nedozvíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
323
27.7.13 13:38

Jj, radost z toho nemám. Doufala jsem, že někdo napíše něco jako „nic to není, děti to dělají, přejde to“ :). Ale moc díky za odkaz, v pondělí zajdeme k doktorce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama