Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonymní píše:
Tady je to jasný 😀 🥹
Gratulují
jen nechápu, proč jsi tady anonymně, když ve vedlejší diskusi ne ![]()
Proč by měl být falešný?
Jednak je mnohem častější falešně negativní test než falešně pozitivní a druhak když už je to 3 test pozitivní, tak jsi určitě těhotná, pokud sílí, tak se to jenom potvrzuje.
@Anonymní píše:
@JancaS84 děsně se bojím že to bude zase falešný, už skoro dva roky se snažíme 🥹
To nebyva ale falesne. Spis se vajicko neudrzi a odejde s menstruaci. Mama test byl velmi spolehlivy aspon za me, vysel vzdycky pozitivni, kdyz jsem byla tehotna, jen se neudrzelo.
@bacova.mi ani nevím 😄 🤦🏼♀️ asi jsem omylem zaklikla anonymně 😃 🤦🏼♀️