Může na screening doprovod?

1877
11.5.17 13:30

Může na screening doprovod?

Dobrý den,
V pondělí jdu na první screening a chtěla jsem se zeptat, zda tam se mnoumůže manžel a moje maminka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1035
11.5.17 13:31

Jasně že může :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5996
11.5.17 13:31

No jistě že ano, manžel 100 na maminku se zeptej, ale neměl by to být problém, vždyť manžel uvidí prcka poprvé, je to úžasný zážitek pro oba rodice :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2740
11.5.17 13:52

Ano, většina maminek tam má partnera, je to velká událost!-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.5.17 13:56

Jasan. Ja byla vždy sama a byla jsem za exota :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6345
11.5.17 14:19

Taky jsem šla podruhé sama a byla jsem za exota. V čekárně byla se mnou kamarádka a sestřička se ještě ptala: "A kamarádka nepůjde? 8o " :mrgreen: Takže ano, určitě mohou jít s tebou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5738
11.5.17 14:41

Můžou jít. Se mnou byl manžel poprvé a pak i na odběru plodovky byl se mnou a držel mě za ruku. Při druhém na NT i 2,5 letá dcerka, ukázali jí miminko :lol: Pak na plodovce opět manžel se mnou. Chodili tam celé procesí :mrgreen: na jednu těhotnou, klidně i tři další lidi :mrgreen: Je to jako při promítání v kině :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12393
11.5.17 17:49

Doprovod samozřejmě může, ale já bych to omezila na 1 osobu. Není to promítání v kině, ale pro lékaře celkem náročné vyšetření. Musí se soustředit, aby mu něco neuteklo a několik lidí, kteří mu koukají přes rameno a většinou kladou rádoby vtipné otázky, mu na klidu a soustředění moc nepřidá. Já tam beru maximálně manžela, ale jsem raději, když jdu sama. Já tam prostě chci mít soustředěného a klidného lékaře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9824
11.5.17 18:06

Určitě může a doporučuji to :) je to delší UZ takže super i pro tatínka… semnou šel přítel na 1 screening a na 2 taky a ted na třetí semnou taky půjde :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama