Může orgasmus vyvolat porod?

Anonymní
20.2.20 08:14

Může orgasmus vyvolat porod?

Ahoj, mam asi zvláštní dotaz ale… Jsem velmi rizikova, hrozil mi predcasny porod uz v 31tt ale vse se uklidnilo a az dnes jsem vysadila magnesium (jsem 37+1) problem je, ze samozřejmě nemam s přítelem sex a pres tyden je větší pryc… A ja uz mam hrozne chute, zda se mi o tom, myslim na to.. No a klasicky sex tedy nemame ale.. Muzu si to udelat sama? Nespustí se neco? Mam hypotroficky plod asi o tyden a pul, takze mensi. A ja nevim zda toto muzu kdyz mi stahy zastavovali?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20.2.20 08:16

Mi vyvolal porod, ale byla jsem uz 41tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5854
20.2.20 08:18

A fakt to nevydrzis?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 08:21
@Kukacka123 píše:
A fakt to nevydrzis?

No sex nemam uz strasne dlouho a poslednich 14 dni uz docela trpim a nejak si chci ulevit, jem nevim, zda by to nejak ublizilo kdyz mam mensi plod a hrozil mi predcasnej, zase uz jsem ve 37+ tak si rikam ze by to nevadilo, nechci uplne pospichat a vyvolat si ho ale me to leze hrozne na mozek az se nepoznavam :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
5854
20.2.20 08:24
@Anonymní píše:
No sex nemam uz strasne dlouho a poslednich 14 dni uz docela trpim a nejak si chci ulevit, jem nevim, zda by to nejak ublizilo kdyz mam mensi plod a hrozil mi predcasnej, zase uz jsem ve 37+ tak si rikam ze by to nevadilo, nechci uplne pospichat a vyvolat si ho ale me to leze hrozne na mozek az se nepoznavam :oops:

Taky jsem nemela, cele tehotenstvi…a mela chute, ale proste jsem se ovladla a myslela na to male. Zkus to vydrzet, pokud nechces riskovat drivejsi porod. Samozrejme se nic stat nemusi, ale mozne je vsechno… Je to ale na tobe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 08:30
@Kukacka123 píše:
Taky jsem nemela, cele tehotenstvi…a mela chute, ale proste jsem se ovladla a myslela na to male. Zkus to vydrzet, pokud nechces riskovat drivejsi porod. Samozrejme se nic stat nemusi, ale mozne je vsechno… Je to ale na tobe.

Jako klasicky sex si netroufnu. Ale „sama se sebou“ mi prijde setrnejsi jenze se bojim toho navalu a aby mi neztvrdlo bricho a najednou bum a pojedem. Nebo pockat jeste aspon do toho 38tt, to uz by vubec nemelo vadit. Zas mi kazdy tvrdi ze tato doba je nejlepsi pac prenaseni je horsi nez porodit drive ale nevim co je na tom pravdy :nevim: cele tehu? To je sileny, ale chapu, ta myslenka ze by se mohlo neco stat je silnejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
1560
20.2.20 08:30

Za mě bych to vydržela, přece jen jde o stahy, sice úplně ale úplně maličké, ale muzou vyvolat poslicky, věřím že i porod v krajním případě. Ještě bych aspoň 14 dní pockala, čím dál mimi vydrzi uvnitř, tím líp ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6239
20.2.20 08:31

Ono nejde o orgasmus jako ten pocit, ale o látky, které jsou ve spermatu -ty vyvolávají porod, ty se taky zavádějí při vyvolávání

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7551
20.2.20 08:41

Při orgasmu se stahuje děloha a ano, stahy dělohy mohou vyvolat porod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5854
20.2.20 09:11
@Anonymní píše:
Jako klasicky sex si netroufnu. Ale „sama se sebou“ mi prijde setrnejsi jenze se bojim toho navalu a aby mi neztvrdlo bricho a najednou bum a pojedem. Nebo pockat jeste aspon do toho 38tt, to uz by vubec nemelo vadit. Zas mi kazdy tvrdi ze tato doba je nejlepsi pac prenaseni je horsi nez porodit drive ale nevim co je na tom pravdy :nevim: cele tehu? To je sileny, ale chapu, ta myslenka ze by se mohlo neco stat je silnejsi.

Kdo tvrdi, ze prenaset je horsi? Proc? Kdyby ano, asi by to v nemocnici nenechavali. Ale jak jsem psala, je to na tobe…
Ano, cele tehotenstvi. Nehodlali jsme holt riskovat diky predchozim zkusenostem a ke konci uz jsem fakt nemela pomysleni, navic me to dole bylo i neprijemne a bolestive (snazila jsem se cvicit s aniballem, tak vim). Je to ale kazdeho vec a rozhodnuti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13492
20.2.20 09:17

Tvoje dítě potřebuje zůstat uvnitř co nejdýl, to je bez debaty. Každý den navíc se počítá. A věř mi, že orgasmus s dělohou pořádně zacvičí, mě po tom tvrdlo břicho pořádně. Dokonce jsem podle toho poznala, že jsem těhotná. 12 dní po ovulaci jsem ucítila jak mi při orgasmu ztvrdla celá děloha. Sama jsem porodila předčasně a masturbaci mi lékařka zakázala v rámci šetřících opatření.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 20:00

Proto jsem mela na mysli pouze orgasmus klitoralni, s tim, ze si to udelam sama, netusila jsem, ze i takto se to da vyvolat :( ale dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama