Může se zrušit insolvence?

Anonymní
27.10.19 16:42

Může se zrušit insolvence

Dobrý podvečer zažádala jsem o insolvenci predlozila jsem pracovní smlouvu s pracovním příslibem. Ještě nevím jestli mě budouci zaměstnavatel vezme na stoptocent. Může mě insolvenční správce zrušit insolvenci když mě zaměstnavatel nevezme. Podotýkám že chci normálně pracovat a splácet. Pokud jsem teprve zažádala budou mě dále srážet podporu v nezaměstnanosti
Žádám o radu kdo má osobní zkušenost

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2915
27.10.19 17:33

Pokud tomu dobře rozumím, tak jsi teprve před rozhodnutím o úpadku. je podpora v nezaměstnanosti dost vysoká na minimální zákonnou srážku? To za prvé.
Za druhé, insolvenční správce nic neruší. Ten může před schválením oddlužení ve zprávě pro oddlužení uvést, že aktuální příjem nepostačuje ani na zákonem požadovanou min. splatku. v případě schváleného oddluzeni může v pravidelné zprávě soud upozornit na neplnění podmínek oddlužení a navrhnout jeho zruseni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6787
27.10.19 17:45

Spis vam tu insolvenci hold soud nepovoli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.19 18:07

Může ti ji zamítnout, zeptej se na to insolvenčního správce musí vědět, jaké máš šance na povolení insolvence. Já to řešila před čtyřmi lety, o práci jsem přišla, sepsala jsem s přítelem smlouvu o důchodu, kde se zavázal, že mi bude na insolvenci měsíčně platit určitou částku, která za pět let pokryje 30% a soud mi insolvenci povolil.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat