Může to ještě dopadnout dobře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 17:08
Může to ještě dopadnout dobře?

Budu raději anonym, i když pár lidí mě pozná, tak prosím zachovat anonym. Také vím že nemáte věšteckou kouli, ale třeba to měla některá podobne.
Podle pm bych měla být v desátém týdnů, ale vím že těhotenství je minimálně o týden menší. Byla jsem na kontrole v 8 TT a byl pouze žloutkový váček. Po dvou týdnech přesně je větší plus něco ale bez srdeční akce. Lekar ještě nabral krev a jdu na poslední kontrolu za týden. Ale už se smiruji s nejhorším. Kdyz je těhotenství mladší o týden až deset dní, je možné že by ještě za týden bylo vše ok nebo spíš už ne? Stále mám priznaky, ze by něco nebylo v pořádku mi nějak nepřišlo. Je možné že jsme tedy mladší o teď týden nebo víc a může se ještě srdíčko ukázat za týden? nebo už je pozdě? Kdy se vám nejpozději objevilo srdíčko dle UZ? dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kriss Tina
Kelišová 5434 příspěvků 16.10.18 17:12

Hele pokud roste, ty máš těhotenské příznaky tak ještě není vše ztraceno. Já Teda měla u první srdeční akci v 7tt, u druhého a třetího žádnou a pak nastal potrat a teď byla srdeční akce už v 6tt, ale každý to má jinak. Nezbývá než držet palce a doufat :kytka:

tininas
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 16.10.18 17:16
@Anonymní píše:
Budu raději anonym, i když pár lidí mě pozná, tak prosím zachovat anonym. Také vím že nemáte věšteckou kouli, ale třeba to měla některá podobne.
Podle pm bych měla být v desátém týdnů, ale vím že těhotenství je minimálně o týden menší. Byla jsem na kontrole v 8 TT a byl pouze žloutkový váček. Po dvou týdnech přesně je větší plus něco ale bez srdeční akce. Lekar ještě nabral krev a jdu na poslední kontrolu za týden. Ale už se smiruji s nejhorším. Kdyz je těhotenství mladší o týden až deset dní, je možné že by ještě za týden bylo vše ok nebo spíš už ne? Stále mám priznaky, ze by něco nebylo v pořádku mi nějak nepřišlo. Je možné že jsme tedy mladší o teď týden nebo víc a může se ještě srdíčko ukázat za týden? nebo už je pozdě? Kdy se vám nejpozději objevilo srdíčko dle UZ? dekuji

Ahoj.

Moc to hrotíš. Tyto záležitosti jsou jen a jen na přírodě.

Přitul se k manželovi a užívejte si chvilek, které si vychutnáte jen ve dvou. Už za pár měsíců to nejspíš nebude možné. :)

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25028 příspěvků 16.10.18 17:17

Takže jsi v 10.tt?
Myslím, že není pravděpodobné, že se něco změní :nevim:
Ale příroda ví, co dělá :nevim:

ugluk
Hvězda diskuse 43079 příspěvků 16.10.18 17:19

Bylo by mladší o víc jak 10 dní, klidně i o 3-4 týdny. Jeden utz je celkem nevypovídající, těhotenství může být mladší, ale důležitý je ten posun. A 14 dní po žloutkovém váčku už by teda srdíčko být opravdu mělo. Příznaky s prosperitou těhotenství nesouvisí, zárodek placenty může produkovat zcela ukázkové hCG a embryo se u toho ani nemusí objevit. Takže je fajn, že tě dr. nežene na hned na revizi a dává tomu ještě nějaký čas, ale upřímně - moc velké naděje bych si nedělala.

sluno22
Povídálka 17 příspěvků 16.10.18 17:23

Ahoj, u me to bohuzel nedopadlo. Revize v 11 tydnu. Na prvni kontrole jsem byla v 7 tydnu, byl videt jen vacek. Za tyden (8tt) kontrola a stale nic. Doktorka me uklidnovala ze se jeste prcek muze objevit. Za dalsi tyden (9tt) uz bylo ve vacku videt vic maly zarodek tak jsem si myslela ze uz bude jen dobre no a za 14 dni opet jen prazdny vacek. Preji ti aby byl u tebe opacny prubeh a aby vse dobre dopadlo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 17:33

Já vím že se to stává a že srdíčko může být později,děti už mám a u jednoho bylo taky pozdě …ale lékař mě vyděsil .Takový průběh je pro mě něco nového . Těhotenské nevolnosti nepolevuji,bříško se už rýsuje a tak mě to zaskočilo.Vim že je to časté.Pokud jsem otěhotněla v den kdy myslím tak bych měla být v 8 TT.Na revizi mě nezene,uvidím za ten týden ale ve skrytu duše prostě doufám no..vím že to buď a nebo…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 17:33
@jenny.fields píše:
Takže jsi v 10.tt?
Myslím, že není pravděpodobné, že se něco změní :nevim:
Ale příroda ví, co dělá :nevim:

Podle pm,podle oplodnění 8 tt

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 16.10.18 18:07

Nejlepší odpověď dá odběr hcg 2× za sebou po 48 nebo 72 hodinách. Dá se udělat za pár korun jako samoplátce. Pokud znáš od doktora přesnou hodnotu hcg, bude ti stačit zajít jen jednou. No a nebo čekat. Nevyjde-li to teď, určitě se zadaří příště, neboj. :hug: Já jsem zažila ZT 3× a čtvrté těhotenství, kterému nedával už můj gynekolog šanci, mi tady teď leze pod stolem.

karkarka
Závislačka 2661 příspěvků 16.10.18 18:25

Spis bych pocitala s tim,ze to nedopadne.

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 67807 příspěvků 16.10.18 18:52

hele, srdíčko vážně nemůže být později. Prostě nemůže, ne třeba o dva týdny. Embryo roste přesně, ten vývoj v začátku je přesný, co se kdy děje, takže tam není rozptyl 14 dnů. Takové to měla jsem srdeční akci později znamená jen to, že byla později ovulace a to embryo je mladší. Pokud jsi to měla i v prvním těhotenství, tak třeba to máš zase. Pokud by bylo skutečně staré 8 týdnů nebo 10 týdnů, bez srdeční akce, nemůže to dopadnout dobře.

ugluk
Hvězda diskuse 43079 příspěvků 16.10.18 18:52

Náběr hCG v tomhle týdnu už neřekne vůbec nic. Respektive řekne… jak roste hCG. Není prosperujícího těhotenství se špatně rostoucím hCG. Ale může být i těhotenství zcela bez embrya i se vzorně rostoucím hCG. Navíc v těchhle týdnech už není dán žádný tabulkový nárůst jako na úplném počátku, už se pravidelně nezdvojnásobuje co dva-tři dny a roste o dost pomaleji, rozptyl je tam strašně veliký. Při jednom z mých ZT hCG vzorně kleslo, než jsem se rozkrvácela, při tom druhém bylo i v den revize v řádu (deseti)tisíců.
V tomhle tt je vypovídající ultrazvuk, respektive jeho posun v daném rozestupu. Není vůbec nic špatného na tom, když je na prvním utz těhotenství netabulkově menší a mladší, není v daném tt srdíčko… Ale za dva týdny tam ten posun musí být zřetelný. Takže pokud na prvním utz těhotenství odpovídá o 2-3 týdny méně (žloutkový váček je stav tak 5plus0, max. 6plus0 s odřenýma ušima), neděje se nic. Ale za další dva týdny musí patřičně povyrůst. Když mi těhotenství prosperovalo, tak jsem měla žv 5plus0 a v 6plus0 už bylo zřetelné 6mm embryo se srdíčkem. Čímž netvrdím, že 6plus0 musí být srdíčko, to bývá hodně brzy, ale že tam má být ten posun.

Ale - vyčkej, víc nenaděláš. Zázraky se dějí. Pokud tam nebude ani za týden, tak je to fakt blbý.

MartinaIrena
Extra třída :D 10220 příspěvků 16.10.18 18:55

Mě třeba dvakrát posouvali termín porodu a vycházelo to skoro o ty dva týdny. Já totiž nemám pravidelnou MS a ten začátek se často vleče, takže věřím, že e možný, že jsi ještě na začátku. Držím palce.

MartinaIrena
Extra třída :D 10220 příspěvků 16.10.18 18:57

Plus nás MUDr. disponoval starším typem UZ a srdíčko tam nebylo vidět ještě ani snad v 9tt

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 19:24
@MartinaIrena píše:
Mě třeba dvakrát posouvali termín porodu a vycházelo to skoro o ty dva týdny. Já totiž nemám pravidelnou MS a ten začátek se často vleče, takže věřím, že e možný, že jsi ještě na začátku. Držím palce.

Já ji pravidelnou mám ale jednou za čas se posune a jediný nechráněný sex byl právě déle,takže z toho usuzuju že jsem podle něj v 8 TT.
Jinak na tu krev nemůžu ,žiju v cizině a netuším jak to tu chodí a funguje.Ten týden bude k nevydrzeni no.uprimne děti už máme a vždy vše bez komplikací proto mě to asi tak vzalo a ptám se tu ..

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >