Můžou poslíčci trvat celou noc?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
12
30.12.11 17:10

já bych tedy raději jela… člověk nikdy neví.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
133
9.10.17 13:50

Tak já mohu potvrdit…jsem konec 38tt a převčírem jsem měla pravidelné poslíčky…od půl 2 od rána do 5-6 do rána. Nejdřív dlouho po 7min, pak po 5min, to jsem šla do vany…kontrakce (vyloženě na prodýchávání) zesílily na 4min a trvalo to dlouho…tak jsem si říkala ještě hodinku a zavoláme tchyni aby dojela pohlídat první dceru. K ránu kontrakce přešly na 6min a pak jsem vyčerpáním usnula, jen mě to vždy probudilo a ráno nic. Včera byly kontrakce asi hodinu a půl přesně po 6min a pak zas nic.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2236
9.10.17 14:31

Já měla poslíčky celou noc, cca po 10 minutách, zaspat to nešlo, ale ráno v 6 jako když utne ???? v 8 jsem šla na plánovanou kontrolu do poradny, na monitoru nic a byla jsem otevřená na prst, doktor mi to nechtěl věřit… Přes den dobrý a večer to začalo úplně stejne, akorát se to trošku stupňovalo, opět jsem se nevyspala, ale s tím rozdílem, že místo aby to přešlo, tak jsme jeli do porodnice a za pár hodin byla malá na světě 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26583
9.10.17 14:59

Ja je mela tyden kazdou noc :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28
3.11.17 11:02

Já dva dny v kuse, než se konečně na monitoru začalo něco ukazovat :/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková