Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Tak já mohu potvrdit…jsem konec 38tt a převčírem jsem měla pravidelné poslíčky…od půl 2 od rána do 5-6 do rána. Nejdřív dlouho po 7min, pak po 5min, to jsem šla do vany…kontrakce (vyloženě na prodýchávání) zesílily na 4min a trvalo to dlouho…tak jsem si říkala ještě hodinku a zavoláme tchyni aby dojela pohlídat první dceru. K ránu kontrakce přešly na 6min a pak jsem vyčerpáním usnula, jen mě to vždy probudilo a ráno nic. Včera byly kontrakce asi hodinu a půl přesně po 6min a pak zas nic.
Já měla poslíčky celou noc, cca po 10 minutách, zaspat to nešlo, ale ráno v 6 jako když utne ???? v 8 jsem šla na plánovanou kontrolu do poradny, na monitoru nic a byla jsem otevřená na prst, doktor mi to nechtěl věřit… Přes den dobrý a večer to začalo úplně stejne, akorát se to trošku stupňovalo, opět jsem se nevyspala, ale s tím rozdílem, že místo aby to přešlo, tak jsme jeli do porodnice a za pár hodin byla malá na světě ![]()
Já dva dny v kuse, než se konečně na monitoru začalo něco ukazovat :/