Můžu být těhotná po Postinoru2?

9.2.20 12:48

Můžu být těhotná po Postinoru2?

Zdravím, budu ráda, když mi někdo poradí a podělí se o své zkušenosti. Před 5ti dny jsme měli s přítelem nechráněný sex, neejakuloval však do mě, ale mně na břicho. Když jsem to utírala, je možné, že jsem si tou rukou (utřenou do kapesníku) omylem sáhla do rozkroku, spíše jen povrchově. Neměla jsem z toho dobrý pocit a tak jsem si hned druhý den spěchala pro Postinor2, který jsem užila cca po 17ti hodinách. Neměřím si bazální teplotu ani si nijak nehledám ovulaci, ale stalo se to zhruba týden po menstruaci (takže je možné že mi ovu probíhala). Žádné extra vedlejší účinky jsem neměla, jen mě začaly bolet záda v kříži a u kostrče (ale je možné že je to i ze stresu) a teď po 4 dnech po užití mě začaly bolet prsa. Je to po postinoru normální a nebo to už může být raný příznak těhotenství? Zatím miminko nechceme, máme rok před svatbou :( děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23424
9.2.20 12:49

Nebudeš těhotná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7798
9.2.20 13:08

To by byla veliká náhoda, kdybys byla těhotná. Myslím, že to bude po tom Postinoru. Dle mého také těhotná nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 07:58
@carola píše:
To by byla veliká náhoda, kdybys byla těhotná. Myslím, že to bude po tom Postinoru. Dle mého také těhotná nejsi.

Ty prsa mám opravdu dost bolavá, toto běžně nezažívám, myslíš, že i tak to může být ještě po tom postinoru? I když mi Teda přijde dost nepravděpodobné abych cítila prsa po 6 dnech od styku.. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama